Hotel Grádl seniorský pobyt

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Plzeňský kraj, Železná Ruda
Ubytování Hotel Grádl seniorský pobyt
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 3 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PolohaHotel Grádl se nachází na klidném místě, uprostřed šumavských lesů. Vzdálenost do centra Železné Rudy je cca 1,5 km.
Parkování u hotelu zdrarma. Houbařský ráj ,tiché prostředí. Atmosféra rodinného hotelu zaručuje pohodovou dovolenou. Hotel je nekuřácký.
V areálu hotelu je nově vybudován venkovní krytý bazén s protiproudem a víceúčelové hřiště s nočním osvětlením.VybaveníRestaurace je postavena ve staročeském selském stylu. Má nádhernou půlkruhovou terasu směrovanou na západní stranu.
Hotel má rovněž klubovnu, stolní tenis, biliár ,stylovou vinárnu,středověkou knajpu (včetně dobového jídelníčku) vybudovanou ve sklepních prostorách hotelu.
Možnost připojení k Wifi.Ubytování2- 4 lůžkové pokoje jsou vybaveny sprchovými kouty a WC. Většina pokojů má nádherný výhled na nejvyšší horu Šumavy JavorStravovánípolopenze nebo plná penze. Hotel má certifikát pro zajištění pobytů pro osoby s bezlepkovou dietou.Sport, zábava, relaxaceHotel Grádl leží v rekreační oblasti Šumavy v bezprostřední blízkosti turisticky značené cesty a cyklistické trasy.
V zimě pak kolem hotelu vedou frézou upravené běžecké tratě. Milovníci sjezdového lyžování mohou využít nedaleké sjezdové svahy se čtyřmi vleky.
Specialitou jsou sněžné čluny, které jezdí na louce asi 200 m pod hotelem.Dopravavlastní nebo vlakem do Železné Rudy, po dohodě předem lze zajistit odvoz z a na nádraží k hotelu.Cena na osobu zahrnuje7 x ubytování pro osoby starší 55 let, 7 polopenze nebo plná penze dle ceníku, parkování u hotelu. V letních měsících využití venkovního bazénu a víceúčelového hřiště.Slevy na děti1 dítě do 12-ti let v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA , dítě do 3 let zdarmaCena nezahrnujePoplatek MěÚ - dítě do 18 let a osoby starší 70.let 2,- Kč/den, ostatní 17,- Kč/den, hradí se na místě pobytu.PříplatekDomácí zvíře na pobytu 45,- Kč/denTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.