Hotel Krakonoš

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Mariánské Lázně
Ubytování Hotel Krakonoš
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 1 540 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1Bonusy pro hotelové hosty:Výhody nabídky 2až 30% sleva na vybrané léčebné procedury v hotelu Krakonoš.Výhody nabídky 315% sleva na vstup do Parku Boheminium (miniaturpark)Výhody nabídky 425% sleva na vstup do Muzea karlovarské Becherovky. Spojeno s degustací 3 druhů známého likéru Becherovka.Výhody nabídky 515% sleva na zpáteční jízdné lanovkou (10% jedna jízda) a horské koloběžky ve SKI Areálu v Mariánských Lázních.Výhody nabídky 610% sleva na pravé pivní lázně (po předchozí rezervaci, provozní dobu sdělí recepce)Výhody nabídky 7Sleva 100 Kč na golfové hřiště Teplá – 9 jamekVýhody nabídky 8Sleva 10% na zapůjčení motokár (Leihart/gokart) Standard, Kartarena (www.kartarena.eu)StřediskoMariánské LázněPolohaHotel se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi. Moderní budova v horském stylu poskytuje širokou nabídku služeb. V blízkosti hotelu je Miniaturpark – miniatury českých historických a technických památek. Přímo před hotelem v parku se nachází zahrada pohádek (sochařský pohádkový ráj).VybaveníV hotelu je k dispozici restaurace, lobby bar, krytý bazén (11 x 6 m), pedikúra, kosmetika, vlastní balneoprovoz, který poskytuje až 30 procedur, např. plynové obálky, plynové injekce, klasické, sportovní, reflexní a podvodní masáže, klasické masáže, perličková koupel, rašelinové zábaly, ultrazvuk, magnetoterapie, inhalace, individuální a skupinový léčebný tělocvik, rybičky Garra Rufa, suchá vodní masáž, permanentní make-up a infrasauna, dále pak mikroklimatická solná jeskyně a další. Veškeré procedury jsou vykonávány kvalifikovanými rehabilitačními sestrami pod vedením specializovaného lékaře. Hotel využívá mineralizované vody z vlastního vrtu. K dispozici je výtah a bezbariérový vstup, úschovna kol.UbytováníDvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, telefon se státní linkou, vysoušeč vlasů, lednička, TV.KoupáníKrytý hotelový bazén, přírodní koupaliště Lido Hamerníky (cca 10 km).Nabídka programůRELAX PROGRAM - 2 noci
Program: 2x ubytování s polopenzí, např. lékařská prohlídka, 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénu.
RELAX PROGRAM - 3 noci
Program: 5x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel v soli z mrtvého moře, 2x
solná jeskyně, volný vstup do bazénu.
BEAUTY MEDICAL - 3 noci
Program: 3x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x čokoládová masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 2x solná jeskyně, volný vstup do bazénu.
DETOXIKAČNÍ MEDICAL PROGRAM - 2 noci
Program: 2x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x lymfoven, 1x očistná a relaxační bylinná koupel, 1x solná jeskyně, 2x wellness drink, volný vstup do bazénu.
DETOXIKAČNÍ MEDICAL PROGRAM - 3 noci
Program: 3x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x lymfoven, 1x očistná a relaxační bylinná koupel, 1x detoxikační aroma masáž, 1x solná jeskyně, 3x wellness drink, volný vstup do bazénu.
POBYT PRO SENIORY (od 55 let)
Cenově zvýhodněné pobyty na 7 nocí s polopenzi (večeře výběrem ze 3 jídel předem), volný vstup do bazénu.
HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ
min. 2 noci se snídaní nebo s polopenzíUpozorněníProcedury, uvedené u jednotlivých programů, mohou být změněny na základě vstupní lékařské prohlídky.
Pobyty nejsou určeny dětem.Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu.Další lázeňské procedury si mohou klienti zakoupit v hotelu.StravaSnídaně – bufetovým způsobem, obědy a večeře je možno zakoupit v hotovosti na hotelu. U pobytů pro seniory večeře formou tříchodového menu, s výběrem 2-3 hlavních jídel.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.