Hotel Pacifik

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Mariánské Lázně
Ubytování Hotel Pacifik
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 4 960 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

StřediskoMariánské LázněPolohaHistorická, impozantní budova hotelu tvoří krásnou dominantu Hlavní třídy s nádherným výhledem na lázeňské centrum a kolonádu se Zpívající fontánou.VybaveníV hotelu je k dispozici restaurace s akváriem a krásným výhledem na lázeňské centrum, lobby bar, letní terasa, Captain James Cook‘s Lounge.Léčení - ordinace lékařů a léčebné oddělení v hotelu, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Lesní minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.Wellness & Beauty - bazén s vodními atrakcemi, 2 saunami, sanariem, fitness. Za poplatek koupele, masáže, kadeřnictví, kosmetika a laserové centrum.Nabídka programůRELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ - min. 7 nocí
program: ubytování s polopenzí, nápoj na uvítanou, základní lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečná lékařská zpráva, 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě neděle), minerální pitná kúra.
MINIRELAX – 2 noci
program: 2x ubytování s polopenzí, nápoj na uvítanou, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2.StravováníDle programu - snídaně a večeře formou bufetu.InformaceInformace: Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Parkování - v hlídaném parkovacím domě v centru města u Městského divadla, za poplatek.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.