Hotel Praha

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krušné hory, Boží Dar
Ubytování Hotel Praha
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

polopenze – snídaně i večeře bufetovým způsobem

Popis ubytování

Polohav obci Boží Dar v centru Krušných hor na státní hranici s Německem. Boží dar je významné středisko zimních sportů.Vybavenístylová restaurace, restaurace pro hotelové hosty, ve sklepení hotelu vinárna, výtah. Vnitřní bazén 10x3 m s vířivkou, sauna, parní lázeň, whirlpool, balneoprovoz, lyžárna.Vybavení.Vybavenístylová restaurace, restaurace pro hotelové hosty, vinárna ve sklepení, vnitřní bazén (10x3m) s vířivkou, sauna, parní lázeň, whirlpool, balneoprovoz, lyžárna, výtah.Ubytovánídvoulůžkové pokoje se sprchou, WC, TV, telefonem a internetemUbytovánídvoulůžkové pokoje, - sprcha, WC, TV, telefon, internet.Tipy pro správnou volbu▪ ZDARMA vnitřní hotelový bazén s vířivkou▪10% sleva na masáže▪10% sleva na Skipas- ZDARMA skibus od hotelu do Skiareálu Klínovec

Popis lokality ubytování

StřediskaSki areál Klínovec – Sever
V nadmořské výšce od 890 do 1 244 m nová rychlá čtyřsedačková lanová dráha s ochrannými kryty sedaček, 9 vleků, upravené běžecké tratě, umělé zasněžování, U rampa kategorie SUPERPIPE, děti do 100 cm výšky jsou přepravovány zdarma. Ski areál Boží Dar – Neklid 7 lyžařských vleků, 6 sjezdovek, večerní lyžování, částečné umělé zasněžování.

Boží Dar
Městečko leží na hranici s Německem, pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Vzhledem k nadmořské výšce 1 028 m je jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice. V okolí se nachází cca 120 km upravených běžeckých tratí a lyžařské sjezdové tratě s 18 vleky.

Nové Hamry
Nové Hamry (693 m n. m.) je malebná horská víska, která se rozkládá v údolí řeky Rolavy a Bílého potoka v nejzachovalejší části Krušných hor na samém západě Karlovarského kraje. Přímo v obci jsou čtyři lyžařské vleky TLV 12 a jeden dětský vlek Tatrapoma.

Horní Blatná
Významné horské rekreační středisko, jehož historie sahá až do 16. stoletní a nejstarší stavby jsou goticko – renesanční. V současnosti je to jediné celistvě zachované renesanční město v Západočeském kraji.

Nové Město u Jáchymova
Městečko je částí města Jáchymov na úpatí Krušných hor. V dnešní době je známým zimním i letním turistickým cílem i z důvodu blízkosti hraničního přechodu do SRN.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.