Hotel San Remo

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Mariánské Lázně
Ubytování Hotel San Remo
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 1 850 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

StřediskoMariánské LázněPolohaHotel San Remo se nachází v tichém prostředí nedaleko lázeňského parku, blízko centra města.VybaveníHotelová restaurace, jejíž nedílnou součástí v létě je venkovní zahrádka, dále altánek s jezírkem uprostřed nádherně udržované zeleně, lobby bar s krbem a akváriem, Wi-Fi. Relaxační centrum, kde je bazén s protiproudem a masážními tryskami a finská sauna V hotelu je možné využít nabídku kosmetických služeb. Hotelovým hostům je k dispozici výtah i salonek pro privátní společnost.UbytováníDvoulůžkové, útulně zařízené nekuřácké pokoje, sprcha, WC, TV SAT, trezor, minibar, fén.Nabídka programůNABÍDKA LÉČEBNÝCH POBYTŮ
LÉČEBNÝ POBYT LIGHT
min 6 nocí
Program: ubytování s polopenzí, vstupní lékařská prohlídka, 18 léčebných procedur na 7 nocí dle předpisu lékaře (na 6 nocí 15 procedur), výstupní lékařská konzultace vč. závěrečné zprávy
RELAX LÉČENÍ
min 6 nocí
Program: ubytování s polopenzí, vstupní lékařská prohlídka, 14 léčebných procedur na 7 nocí dle předpisu lékaře (na 6 nocí 12 procedur), výstupní lékařská konzultace
Všechny léčebné pobyty dále obsahují:
uvítací nápoj + malý dárek v den příjezdu, pitnou kúru přímo v hotelu – 2 nové unikátní minerální prameny – Augustinův pramen & pramen Edward VII., župan na dobu pobytu, volný vstup do hotelového relax centra (bazén, finská sauna, whirlpool).
NABÍDKA WELLNESS POBYTŮ
MARIÁNSKOLÁZEŇSKÁ RELAXACE
3 noci
Program: ubytování s polopenzí, 1x klasická částečná masáž – 20 min., 2x parafinový zábal na ruce – 15 min., 1x suchá plynová obálka – 30 min.
ŽIVOTABUDIČ
2 noci s polopenzí
Program pro NI: 1x základní ošetření pleti (kosmetika Alcina) 50 min., 1x reflexní masáž plosky nohy 40 min., 1x perličková koupel s přísadou 20 min.
Program pro NĚJ: 1x masáž horkými lávovými kameny 60 min., 1x reflexní masáž plosky nohy 40 min., 1x suchá plynová koupel (plynová obálka) 30 min.
JEN PRO NÁS
2 noci
Program: ubytování s polopenzí, 1x welcome drink + 1x sladké překvapení na pokoji v den příjezdu, 1x lavatherm – 20 min., 1x aroma masáž – 20 min.
Všechny wellness pobyty dále obsahují:
župan na dobu pobytu, volný vstup do hotelového relax centra (bazén, finská sauna, whirlpool).StravováníPolopenze - snídaně i večeře formou bohatého bufetu.InformaceInformace: Příjezd: Vlak i bus – st. Mariánské Lázně – transfer od nádraží k hotelu zdarma (nutno objednat 14 dní předem).
Parkování: na kamerově hlídaném parkovišti hotelu za poplatek (nutno objednat předem).
Místní poplatek je zahrnut v ceně pobytu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.