Hotel Ski

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Českomoravská vrchovina, Nové Město na Moravě
Ubytování Hotel Ski
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 360 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

snídaně - bufetovým stolem, fakultativně doplatek na polopenzi, večeře výběrem z jídelního lístku do stanovené hodnoty.

Popis ubytování

Polohadoslova uprostřed Českomoravské Vysočiny, s množstvím turistických a běžeckých tras. Jeho poloha nabízí ideální možnosti aktivního odpočinku a rekreace. Zděné bungalovy jsou cca 50 m od hotelu.Vybavenírestaurace, vinárna, lobby-bar, tenisový kurt, úschovna kol, posilovna, minigolf, horská kola, Wellness centrum: Zóna 1 (bazén s chrličem, protiproudem, masážními tryskami, vířivka, Knaippova léčba), Zóna 2 (finská sauna, parní komora, tepidárium-aromaterapie, odpočívárna), masáže, solárium. Hotel má výtah.UbytováníHotel: dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, na pokoji TV, rádio, telefon, balkon.Bungalovy: třílůžkové bungalovy s možností 2 přistýlek (3 pevná lůžka + rozkládací pohovka pro 2 osoby), TV, samostatná kuchyňka s lednicí, koupelna s WC.Tipy pro správnou volbu. wellness služby v místě. turistika, cykloturistika

Popis lokality ubytování

Popis destinaceRegion je jednou z ekologicky nejzachovalejších oblastí, a proto je nazývám zeleným srdcem České republiky. Tradičním rájem běžkařů jsou Žďárské vrchy.StřediskaSnow park Harusův kopec (741 m n. m.)
Vyznavačům zimních sportů není třeba ani představovat nejvýznamnější lyžařské středisko Vysočiny Nové Město na Moravě, kde se od roku 1934 každoročně pořádá známý závod Zlatá lyže, součást Světového poháru v běhu na lyžích. Pokud se v areálu nekonají závody a tréninky, jsou závodní trasy otevřeny i pro veřejnost. Vedle závodních tratí jsou v severním okolí města udržovány i turistické lyžařské tratě. Sjezdové trasy jsou vhodné pro rodiny s dětmi a méně náročné lyžaře. Ski Snow park leží na východním svahu Harusova kopce, cca 500 m od hotelu SKI, v nadmořské výšce 741 m, kapacita vleku 1 400 os/hod., převýšení 110 m, délka sjezdovky 550 m, lanová dvousedačková dráha 490 m, lanový elektrický přepravní vlek 30 m, umělý sníh, po celou sezónu zasněžování, osvětlení pro večerní lyžování, úprava svahu rolbou, lyžařská a snowboardová škola, dětský vlek, půjčovna a servis lyží, občerstvení, soc. zařízení, parkoviště u dolní stanice.

Svratka - Ski areál Svratka (742 m n. m.)
Známé zimní středisko, upravené trasy v okolních lesích nabízejí řadu příležitostí k lyžařským výletům včetně vyjetých tras přímo od hotelů. Vlek Svratka je vhodný pro děti, začátečníky i středně náročné lyžaře. Ski areál leží na okraji města, u hotelu Svratka, délka vleku 400 m, celková délka sjezdovky 1,4 km, kapacita vleku 400 os/hod., převýšení 82 m, dětský vlek 130 m, zasněžování technickým sněhem, úprava svahu rolbou, osvětlení pro večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyží a snowboardů, občerstvení, parkoviště.

Olešnice na Moravě - Ski areál Olešnice
Třetím sportovním areálem, který se nachází v jednom z nejkrásnějších koutů Vysočiny u městečka Olešnice na Moravě, je Ski areál Olešnice. Areál nabízí adrenalinové sportovní vyžití pro děti i dospělé. Délka sjezdovky 500 m s převýšením 100 m, od prosince do března zasněžovaná sněhovými děly, úprava svahu rolbou, osvětlení pro večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola pro děti i dospělé s kvalifikovanými instruktory, půjčovna a servis lyží.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.