Hotel Star Podzimní prázdniny

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Liberecký kraj, Benecko (Krkonoše)
Ubytování Hotel Star Podzimní prázdniny
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisHotel se nachází v centru Krkonoš, přímo ve středu turistického střediska Benecko, které se rozkládá na západním svahu hory Žalý v nadmořské výšce 750-1000 m.n.m. Bezprostřední okolí hotelu je plné zeleně.
Rozlehlá hotelová zahrada nabízí posezení, lehátka na opalování, rodinný bazén, dětské pískoviště, trampolínu, hřiště na Petanque a víceúčelové hřiště. Hotel byl oceněn zlatým certifikátem BABY FRIENDLY.
Pro odpočinek a relax je k dispozici saina a whirpool. Novkou je Havajská a aroma masáž. Připojení na WiFi v restauraci hotelu.Ubytování2-4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, balkon, TVStravapolopenze: snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře 3chodové menuCena na osobu zahrnuje:3x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s polopenzí, parkování, pobytová taxa, animační program, 60 minut privátní sauny, 3 jízdy na horských kárách nebo tubingu, volné využívání tenisových kurtů, stolního tenisu a víceúčelového hřiště.Fakultativní příplatky- domácí mazlíček +75,- Kč / nocTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.