Hotel Star - Vánoční pobyt s autobusovou dopravou

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Liberecký kraj, Benecko (Krkonoše)
Ubytování Hotel Star - Vánoční pobyt s autobusovou dopravou
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem za 3 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

PopisHotel se nachází v centru Krkonoš, přímo ve středu turistického střediska Benecko, které se rozkládá na západním svahu hory Žalý v nadmořské výšce 750-1000 m.n.m. Bezprostřední okolí hotelu je plné zeleně.
Rozlehlá hotelová zahrada nabízí posezení, lehátka na opalování, rodinný bazén, dětské pískoviště, trampolínu, hřiště na Petanque a víceúčelové hřiště. Hotel byl oceněn zlatým certifikátem BABY FRIENDLY.
Pro odpočinek a relax je k dispozici saina a whirpool. Novkou je Havajská a aroma masáž. Připojení na WiFi v restauraci hotelu.Ubytování1-4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, balkon, TVStravapolopenze nebo plná penze: snídaně formou švédských stolů, oběd o 2 chodech, večeře 3chodové menuProgram vánočního pobytu23.12 od 14:00 hodin - 17:00 hodin - VÁNOČNÍ VEČÍREK, zpívání koled, svařené víno, punč, cukroví (v ceně), vyrábění vánočních dekorací. 24.12. ŠTĚDROVEČERNÍ OBĚD (zelňačka s domácími vdolky, cukroví), ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE (rybí polévka, řízek vepřový nebo z kapra, bramborový salát, obložené chlebíčky, cukrová, karafa vína a karafa vody). Možnost návštěvy půlnoční mše v Horních Štěpanicích v kostele největější Trojice se zpíváním koled před kostelem, svařeným vínem (doprava autobusem). 25.12.: 1. SVÁTEK VÁNOČNÍ (14:00 - 15.00 hodin) = společná káva nebo čaj, domácí dezert, cukrovíCena na osobu zahrnuje:autobusovou dopravu z Teplic, Mostu,Ústí nad Labem (odjezd z Prahy za poplatek 100,- Kč / osobu ) 4x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s polopenzí nebo plnou penzí, vánoční programPovinný poplatekpobytová taxa 19,- Kč / osobu (18-69,99 let) / noc (platba na místě)Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.