Hotel Star

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krušné hory, Loučná pod Klínovcem
Ubytování Hotel Star 4
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 6 650 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně - bufetovým způsobem nebo rozšířená kontinentální dle obsazenosti hotelu. Obědy je možné zakoupit na místě. Večeře - možnost fakultativního dokoupení. V ceně vánočního a silvestrovského pobytu je zahrnuta slavnostní večeře a program.

Popis ubytování

PolohaHotel se nachází na úpatí severního svahu Klínovce v samém centru lyžařského areálu Klínovec – sever.VybaveníRestaurace, kavárna s možností připojení na internet, salonek, sauna, stolní tenis, výtah, wellness (whirlpool, Kneipův chodník, na objednání masáže), možnost zapůjčení lyží a snowboardů, možnost zajištění výuky lyžování viz Lyžařská skola - slevy JPK. Dětská postýlka za poplatek - nutno předem objednat.VybaveníRestaurace, kavárna s možností připojení na internet, salonek, sauna, stolní tenis, výtah, wellness (whirlpool, Kneippův chodník, na objednání masáže), možnost zapůjčení lyží a snowboardů, možnost zajištění výuky lyžování viz Lyžařská škola - slevy JPK.UbytováníDvou až čtyřlůžkové pokoje, sprcha, WC, TV, SAT. Ubytování ve vedlejší budově jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek.Ubytováníjedno až čtyřlůžkové pokoje sprcha, WC, TV a SAT v hlavní  budově. (Star 4).Tipy pro správnou volbu- lyžařský vlek v bezprostřední blízkosti- možnost zakoupení skipasů se slevou- lyžařská škola- vhodné i pro rodiny s dětmi- sauna zdarma 1x za pobyt

Popis lokality ubytování

StřediskaSki areál Klínovec – Sever
V nadmořské výšce od 890 do 1 244 m nová rychlá čtyřsedačková lanová dráha s ochrannými kryty sedaček, 9 vleků, upravené běžecké tratě, umělé zasněžování, U rampa kategorie SUPERPIPE, děti do 100 cm výšky jsou přepravovány zdarma. Ski areál Boží Dar – Neklid 7 lyžařských vleků, 6 sjezdovek, večerní lyžování, částečné umělé zasněžování.

Boží Dar
Městečko leží na hranici s Německem, pod nejvyšší horou Krušných hor – Klínovcem. Vzhledem k nadmořské výšce 1 028 m je jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice. V okolí se nachází cca 120 km upravených běžeckých tratí a lyžařské sjezdové tratě s 18 vleky.

Nové Hamry
Nové Hamry (693 m n. m.) je malebná horská víska, která se rozkládá v údolí řeky Rolavy a Bílého potoka v nejzachovalejší části Krušných hor na samém západě Karlovarského kraje. Přímo v obci jsou čtyři lyžařské vleky TLV 12 a jeden dětský vlek Tatrapoma.

Horní Blatná
Významné horské rekreační středisko, jehož historie sahá až do 16. stoletní a nejstarší stavby jsou goticko – renesanční. V současnosti je to jediné celistvě zachované renesanční město v Západočeském kraji.

Nové Město u Jáchymova
Městečko je částí města Jáchymov na úpatí Krušných hor. V dnešní době je známým zimním i letním turistickým cílem i z důvodu blízkosti hraničního přechodu do SRN.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.