Hotel Svornost

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše - Harrachov, Prg
Ubytování Hotel Svornost
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 358 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: herna, příležitostně minidisco. Dětská postýlka do 2 let 60 Kč/noc (rezervace v CK).

Popis stravování

Stravování: snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. K večeři voda a soda. Možnost bezlepkové stravy (za poplatek, na vyžádání v CK)

Popis ubytování

USPkomfortně zařízený hotel s nadstandardní nabídkou wellness

ideální výchozí bod pro turistikuPopis hoteluKomfortně zařízený hotel s nadstandardní nabídkou wellness a kvalitními službami. Ideální výchozí bod pro turistiku.Vybavení125 pokojů, přijímací hala, recepce, restaurace s nabídkou poledního menu, bar/kavárna, výtahy.Ubytování (A)Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): telefon, sat. TV, fén, sprcha a WC. Na vyžádání balkon (cca 150 Kč/den).
Jednolůžkové pokoje (A1A): stejné vybavení jako A2A.
Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Sport/aktivityzdarma: fitness. Za poplatek: biliár, stolní tenis, šipky, půjčovna kol.InternetWiFi zdarma na recepci, v baru a restauraci.Wellnesszdarma: krytý bazén (12 x 6 m). Za poplatek: sauna, masáže, slatinné zábaly, inhalace, oxygenoterapie, suchá uhličitá koupel, perličková koupel, Kneippova lázeň, vodní masážní trysky, kosmetické procedury a kadeřnictví.Další výhodyHarrachov-Card zdarma (k vyzvednutí na recepci). Při pobytu od 7 nocí 15% sleva na wellness procedury na místě. 1x týdně taneční večer s živou hudbou.Infoparkování: nehlídané parkoviště cca 150 Kč/noc; domácí zvíře: malé cca 400 Kč/noc, velké cca 600 Kč/noc (rezervace v CK); lázeňská taxa: v ceně; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.Ušetřete (A)Sleva za včasnou rezervaci: 10% sleva při rezervaci 60 dní před termínem příjezdu. Výhodný termín: 4=3 při pobytu 1.5.-1.7.2018 a 1.9.-31.10.2018, 5=4 při pobytu 1.7.-1.9.2018, 7=6/14=11/21=14 po celou sezónu.Dětská sleva (A)A2A/A2S: 2 dosp.+ 1 dítě (2-14,99 let) 100%, (15-17,99 let) 80%. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Popis lokality ubytování

Polohaklidné místo na okraji lesa v nadmořské výšce 750 m, centrum s restauracemi, bary a obchody cca 200 m.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.