Hotel Vltava

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Mariánské Lázně
Ubytování Hotel Vltava
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

StřediskoMariánské LázněPolohaSpa hotel Vltava se nachází v klidné části města s krásným výhledem na panorama lázní. V blízkosti se rozprostírá lesopark s množstvím vyhlídkových tras a míst ideálních pro pěší i cykloturistiku.VybaveníRestaurace Regina, lobby bar, letní terasa.
Léčení - ordinace lékařů a léčebné oddělení v hotelu, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Balbínův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.
Wellness & Beauty - bazén s vířivými proudy, whirlpool, sauna, fitness. Za poplatek koupele, masáže.UbytováníJedno- a dvoulůžkové pokoje Komfort - sprcha, televize, telefon, Wi-fi internet, minibar, sejf, fén, župan, výhled do lesa.Nabídka programůMINIRELAX - 2 noci
program: polopenze, minerální pitná kúra, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2.
MINIKÚRA - 3 až 6 nocí
program: polopenze, 3 noci/6 procedur, 4 noci/8 procedur, 5 nocí/10 procedur, 6 nocí/12 procedur. Například: masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň.
DNY RELAXACE - 7 nocí
program: polopenze, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečná lékařská zpráva, 2x denně vitamínový nápoj, minerální pitná kúra, 1x aqua gymnastika, 1x reflexní masáž chodidel, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2, 1x masážní suché lůžko - hydrojet, 2x parafínové ošetření rukou, 1x elektroterapie, 2x inhalace.
KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT - min. 7 nocí
program: plná penze, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečná lékařská zpráva, 1x týdně kontrolní vyšetření, laboratorní vyšetření, 24 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě neděle), minerální pitná kúra, 24 hodinovou lékařská pohotovostní služba, 24 hodinová služba zdravotní sestry.
RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ - min. 7 nocí
program: polopenze, základní lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečná lékařská zpráva, 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě neděle), minerální pitná kúra.
BONUS u každého pobytu:
Nápoj na uvítanou, každodenní volný vstup do hotelových bazénů a saun. Pravidelné hudební večery v hotelech. Přednášky, kulturní programy a animační programy ve fitness centru a bazénu. Výlety a vycházky městem s průvodcem.StravaDle programu - snídaně a večeře formou bufetu, obědy servírované, salátový bufet.InformaceInformace: Vlak i bus - st. Mariánské Lázně, dále MHD, trolejbus č. 5 (všední dny) nebo č. 7 (so, ne, svátky) výstupní stanice Pošta a cca 3 minuty pěšky.
Parkování v hlídaném parkovacím domě v centru města za poplatek, bez předchozí rezervace
Lázeňskýpoplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.