Hotel Zlatá hvězda

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Třeboň
Ubytování Hotel Zlatá hvězda
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 2 770 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

StřediskoTřeboňPolohaHotel Zlatá hvězda se nachází na náměstí v historickém jádru města, nedaleko zámku a rybníku Svět, v centru CHKO Třeboňsko.Vybaveníhotelový komplex s řadou středisek - restaurace, lobby bar, bowling-bar (2 dráhy), Wellness-Centrum (masáže a koupele za účasti fyziotherapeuta, infra-saunou, whirlpool), půjčovna a úschovna kol. Výtah k dispozici. V recepci přístup na internet.UbytováníDvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, TV SAT, telefon, fén, Wi-Fi, trezor, minibar.Nabídka programůV hotelu nabízíme tyto programy:
Pobyt pro seniory od 55 let
4x ubytování se snídaní (neděle – čtvrtek)
program: 1x whirlpool (30 min.), 1x ruční masáž vybrané části těla (25 min), 1x trojlístek pro nohy - vířivá aromaterapeutická koupel nohou, proprioceptivní stimulace chodidel a ruční masáž chodidel (45 min).
Pro zákazníky od 55 let večeře zdarma, ostatní spolucestující hradí večeře na místě.
Víkendový relax
2x ubytování se snídaní
program: 1x ruční masáž zad a šíje (25 min.), 1x aromaterapeutická bublinková koupel (30 min), 1x ruční masáž obličeje a dekoltu nebo chodidel 15 min).
Wellness pobyt s konopím
3x ubytování s polopenzí - večeře výběrem z pokrmů s konopím
program: 1x víno Kerner s přídavkem konopí, 1x Konopné uvolnění 120 min.: konopná koupel (relaxační koupel v extraktu z celých rostlin Cannabis sativa má uklidňující, antibakteriální a protizánětlivé účinky), peeling (zbavuje pokožku odumřelých buněk a tím se stane prostupnější pro další výživné látky z konopí, celotělová masáž (aroma masáž konopným olejem má příznivé účinky proti kožním a bolestivým onemocněním).
Wellness pohoda - 3 noci
3x ubytování se snídaní, 1x welcome drink na pokoj 0,375 lt. sekt,
program: 1x thermoobklad - rašelina (20 min.), 1x ruční masáž zad a šíje (25 min.), 1x whirlpool (60 min.), 1x Infra-sauna (60 min.), 1x aromaterapeutická bublinková koupel (30 min.).
Wellness pohoda - 6 nocí
6x ubytování se snídaní, 1x welcome drink na pokoj 0,375 lt. sekt,
program: 1x thermoobklad - rašelina (20 min.), 2x ruční masáž zad a šíje (25 min.), 2x whirlpool vana (60 min.), 1x Infra-sauna (60 min.), 1x aromaterapeutická bublinková koupel (30 min.), 1x ruční masáž obličeje nebo chodidel (15 min.).
Romantický pobyt
2x ubytování se snídaní
program: 1x večeře při svíčkách, 1x Fango = ruční masáž zad a šíje (15 min.) + rašelinový thermoobklad (30 min.), 1x whirlpool vana se sektem (60 min.).
Lázeňský pobyt
6x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink na pokoj 0,375l sekt
program: 2x bazén v lázních Aurora (60 min), 2x rašelinová koupel (30 min.), 2x masáž zad a šíje (25 min.), 2x rašelinový thermoobklad (20 min), 2x whirlpool (60 min.).UpozorněníProgram u jednotlivých pobytů nelze měnit.StravaDle programu.Snídaně - bufetovým způsobem, večeře - výběrem ze 3 druhů menuInformaceInformace: Příjezd: vlak - st. Třeboň - Lázně, k hotelu cca 700 m, bus - st. Třeboň, k hotelu cca 600 m.
Parkování: v omezeném množství u hotelu za poplatek (nutno objednat předem) nebo na centrálním parkovišti (cca 300 m) za poplatek - info v recepci hotelu po příjezdu. Příjezd k hotelu k vyložení a naložení zavazadel povolen.
Místní poplatek není zahrnut v ceně ubytování - úhrada na místě.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.