Hradní Bašta - Bečov nad Teplou

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Bečov nad Teplou
Název ubytování Hradní Bašta - Bečov nad Teplou
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 260 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Rodinný penzion se nachází v malebném hradním městečku Bečov nad Teplou, uprostřed lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Františkovy Lázně, jen pár metrů od vstupní brány na zámek a hrad s unikátním relikviářem Sv. Maura.

VYBAVENÍ
Restaurace Hradní bašta, sklepní vinárna s vinotékou, bar, 3 zahradní terasy s výhledem na hrad a zámek, salonek, dětský koutek na terase, internet, parkoviště, možnost sportovního rybolovu.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem (800 m) - z vlakového nádraží směrem na náměstí a k zámku.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem (200 m) - zastávka na náměstí.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Praha - Bečov nad Teplou po silnici č. E48 (autem cca 1,5 hod.)Karlovy Vary - Bečov nad Teplou po silnici č. E49 (autem cca 20 min.) Parkování 30 m od penzionu. Trasa:Praha - Bečov nad Teplou 128 km Brno - Bečov nad Teplou 356 kmOstrava - Bečov nad Teplou 532 kmGPS: N50°5'4,92"; E12°50'20,76"

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Romantika v penzionu s bohatou historii a výhledem na zámek a hrad Bečov.UBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, Spr.+WC, TV, internet, fén.Přistýlka je rozkládací pohovka.Na ověření v CK rodinné pokoje (2 samostatné ložnice) - cena dle ceníku.Bezbariérový přístup do 2 pokojů. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA50 lůžek.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍKrytý bazén v Sokolově - dětský bazén, brouzdaliště, tobogán (20 km).Thermal Bazén v Karlových Varech 27 kmPOZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14:00 do 21:00 hod. a snídaní druhý den pobytu.V případě polopenze začíná pobyt večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.REKREAČNÍ POPLATEKV ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM150 Kč/denPARKOVÁNÍZdarmaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.