Kamzík - Malá Morávka - Karlov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jeseníky, Malá Morávka - Karlov
Název ubytování Kamzík - Karlov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem za 1 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel se nachází 9 km jižně od Lázní Karlova Studánka, na okraji horské obce Karlov, která je s Malou Morávkou největším rekreačním a turistickým střediskem v Hrubém Jeseníku. Je výchozím místem pro túry do jeho nejatraktivnějších oblastí: Praděd (1491 m n.m.), Velká a Malá kotlina, vodopády Bílé Opavy, Petrovy kameny aj. V blízkosti hotelu se nachází velké množství sjezdovek pro nejnáročnější lyžaře i mírné terény pro začátečníky a na upravených běžeckých tratích si přijdou na své i milovníci běžeckého lyžování.

VYBAVENÍ
Krytý bazén (6 x 12,5 x 1,4 m), whirlpool, sauna pro 8 osob, infra sauna pro 3 osoby, masáže (na objednávku), bowling, posilovna, velká tělocvična (11 x 24 m, výška 7 m) - možnost zapůjčení sportovních potřeb, stolní tenis, úschovna lyží, úschovna kol, biliár, dětský koutek, klubovna s TV, školící místnost, jídelna, bar, Wi-Fi internet v celém hotelu a kdo nemá vlastní PC, může využít hotelového PC s internetem u recepce, víceúčelové hřiště na střeše bazénu (letní), ohniště a gril. V hotelu je výtah (pokoje STANDARD jsou na patře s výtahem, pokoje NADSTANDARD jsou v mezipatře a od výtahu se k nim musí vyjít cca 8 schodů). U hotelu je nově postavené lanové centrum.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Bruntálu - cca 18 km (trať č. 310 Olomouc - Opava východ). Do Malé Morávky vlak nejede.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem přímé spojení z Brna, Olomouce a Přerova do Malé Morávky (1 km).Aktuální autobusová spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Autem ze směru od Brna - Olomouc - Šternberk - Rýmařov (Bruntál) - Malá Morávka - Karlov, ze směru od Ostravy - Opava - Bruntál - Malá Morávka - Karlov. V Malé Morávce odbočíte na křižovatce tvaru "T" doleva do obce Karlov, projedete Karlovem, za cedulí "Karlov" po projetí mírné levotočivé zatáčky odbočíte prudce doprava přes most nad řekou Moravicí a pokračujete prudkým stoupáním po asfaltové cestě cca 300 m až k hotelu. Vzdálenost: z Prahy cca 353 km, z Brna cca 153 km, z Ostravy cca 90 km.

Popis stravování

STRAVA REKREAČNÍ POBYTSnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů (jednotné menu o 2 chodech) a večeří (výběr ze 3 menu o 3 chodech) za příplatek v CK.Možnost bezlepkové stravy za příplatek 100 Kč/noc (platba na místě). Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Kamzík:• krytý bazén a whirlpool zdarma• v blízkém okolí velké množství sjezdovek a upravených běžeckých tratí• v okolí spousta turistických tras, cyklotras a míst k výletům• sportovní vyžití• lanové centrum u hoteluUBYTOVÁNÍ2 a 3 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+ WC, TV, Wi-Fi internet.CELKOVÁ KAPACITACelková kapacita hotelu je 155 lůžek (47 pokojů je s balkonem). Pokoje jsou nekuřácké.Na hotelu jsou 2 typy pokojů: pokoje STANDARD - některé jsou s balkónem (bez příplatku); pokoje NADSTANDARD - čelní pokoje s výhledem do údolí, všechny s balkónem, příplatek za pokoj NADSTANDARD je 100,- Kč osoba/noc, tento typ pokojů je na poptávku.STRAVAREKREAČNÍ POBYTSnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů (jednotné menu o 2 chodech) a večeří (výběr ze 3 menu o 3 chodech) za příplatek v CK.Možnost bezlepkové stravy za příplatek 100 Kč/noc (platba na místě). Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Druhé a každé další dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu za poplatek 100,- Kč/noc, platí se na místě.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍHotelový krytý bazén (6 x 12,5 x 1,4 m) - možnost slunění na přilehlé otevřené terase.POZNÁMKAOLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) od 24.4. do 25.12.2016 ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.V případě polopenze nebo plné penze začíná pobyt nástupem od 15:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu.Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 9:30 hod poslední den pobytu.REKREAČNÍ POPLATEKOsoba ve věku 18 - 70 let 19,- Kč/den, ostatní osoby 4,- Kč/den.POBYT SE ZVÍŘETEMPes (pouze malá rasa, s očkovacím průkazem) 100,- Kč/den.PARKOVÁNÍParkování na uzavřeném parkovišti před hotelem 0,- Kč/den.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK - PLATÍ I V OBDOBÍ LETNÍCH PRÁZDNIN !!Projekt DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje:• SLEVA 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí)• SLEVA 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí)• večeře zdarma• odpolední káva nebo čaj zdarma• pobyt se psem bez poplatku• příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje• zdarma rekreační poplatekNA TENTO POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU DALŠÍ SLEVU!!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.