Karlova Studánka-Pobyt pro zdraví

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Moravskoslezký kraj, Karlova Studánka
Název ubytování Karlova Studánka-Pobyt pro zdraví
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 5 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisLázně Karlova Studánka leží v nadmořské výšce průměrně 800 m. n. m., na východní straně Pradědu (1492 m), nejvyšší hory Moravy a pohoří Jeseníků, v alpskoromantickém údolí šumící Bílé Opavy. Lázně Karlova Studánka mají čistý vzduch bez znečištění. Navzdory své vysoké poloze mají Lázně v důsledku své polohy poměrně mírné, podhorské podnebí a nejsou zde mlhy. Mnohdy jsou zde chladnější noci.
Lázně nabízejí pro své klienty bazénový komplex – nově zbudovaný termální bazén s vodoléčebnými atrakcemi (šíjové chrliče, bazénový whirpool s barevně se měnícím dnovým světlem, perličková lehátka, dnová vířidla ...) Mimo bazénový komplex též i nová wellness technika Sadu-well a Vibrosauna, Solná jes kyně.
Léčebné procedury : přírodní léčivé zdroje ,vodní masážní procedury, koupele ,masáže, inhalační léčba, rehabilitační techniky, elektroléčba, ostatní procedury.Co lázně léčíNemoci onkologické. Nemoci oběhového ústrojí. Nemoci z poruchy výměny látkové. Netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí:
Nemoci nervové:Nemoci pohybového ústrojí:Duševní poruchy:Nemoci kožní:UbytováníV lázeňských domech s ubytováním v pokojích kategorie 3* s vlastním soc.zařízením, TV
Hlavní lázeňská budova LIBUŠE má ubytování I.kategorie, dále se zde nachází, recepce, jídelna, balneoprovoz, elektroléčba, inhalatorium, stálá lékařská služba, klubovny, kavárna.
Lázeňská vila VLASTA, SLEZSKÝ DŮM, lázeňský obkejt POŠTA
lázeňský dům BEZRUČ je nově rekonstruovaná budova s 2-3 lůžkovými komfortními pokoji I.kategorie s vlastní sociálním zařízením, TV/SAT
(v objektu se nachází lázeňský čítárna s možností využití internetu)Stravovánípolopenze v jídelně v lázeňském domě Libuše, menu servírované- výběr ze 3 druhů jídelBazénový komplexV letních lázní je zbudovaný nový komplex s bazénem s teplou vodou a řadou vodoléčebných atrakcí.Vedle bazénu je nevšední atrakcí tepidarium, umožňující relaxaci v suchém i vlhkém teple a finská saunaPobytový balíček POBYT PRO ZDRAVÍ na osobu zahrnuje6 x ubytování ve 3* pokoji s s polopenzí , 1x klasická masáž (I.sestava), 2 x vstup do bazénového komplexu na 80 minut, 1 x solná jeskyně, 1 x uhličitá koupel, 1 x zábal z minerálního bahna Saki - celá zádaCena nezahrnujeLázeňský poplatek 15,- Kč/den , parkovné 50,- Kč/denVolitelný příplatekNa místě je možné dokoupit další procedury: klasické a reflexní masáže, rašelinové a parafínoví zábaly, inhalace a relaxací v solné jeskyni, lymfoven dolních končetin, skotsko střiky, bazénový komplex s hydroterapií a termoterapií, moderní wellness přístroje.
Vstupenka do bazénového komplexu: dospělá osoba 150,-/hodinu, dítě do 10 let 90,-/hodinu, sleva na rodinné vstupnéTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.