Karlštejn - Penzion Karlštejn

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Střední Čechy
Ubytování Karlštejn - Penzion Karlštejn
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 540 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
koupání Berounka (100 m - travnatá pláž), Golf rezort Karlštejn (3 km) 27 jamek, značené turisitické i cyklo trasy. V okolí: půjčovna kol, tenis, fotbalové hřiště, tělocvična.

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem není možný.

Popis stravování

snídaně (bufet).

Popis ubytování

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, salónek, venkovní terasa s možností grilování, Wi-Fi (zdarma), úschovna kol, pro děti – stolička, strava; parkoviště.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje a 3 a 4lůžkové rodinné pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinacePoznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.TIPY NA VÝLET: -Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)-hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady-Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO-Muzeum lidových staveb v Kouřimi-Tvrz MalešicTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.