Kašperské Hory, Park H223 - 4 denní Relax

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Šumava
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 4 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel se nachází v centru města Kašperské Hory. Tento stylový hotel v srdci Šumavy, na trase Srní, Kvilda, Modrava, nabízí komfortní a cenově přístupné pobyty na Šumavě. Město se slavnou historií láká turisty krásami okolní přírody Národního parku, četnými možnostmi pěší turistiky, cykloturistiky, sjezdového a běžeckého lyžování.
Výlety: město Kašperské Hory, hrady Kašperk, Velhartice a Rabí, sklárna Annín, rozhledny - Javorník, Sedlo, Svatobor, …

Služby a vybavení: Areál na ploše 300 m2 nabízí relaxační bazén s protiproudem, dnové a boční trysky, večerní podvodní osvětlení a hvězdnou oblohu. Dále je k dispozici sauna a ochlazovací sprchy. Nezbytná je rovněž relaxační místnost s příjemnou hudbou a také masážní salón se širokou nabídkou klasických i moderních masáží, z nichž největším hitem jsou relaxační rituály za použití luxusní francouzské kosmetiky SOTHYS.
Projekt Šumavské lázně - je zcela ojedinělý a unikátní v rámci České republiky (provoz od ledna 2013). Technologicky moderní balneo provoz je výhradně orientován na bylinné procedury včetně koupelí, bylinných pár a zábalů. Hluboké sklepení a přes 5 m vysoká klenba Vás podvědomě vrátí do 16. století. Ohromeni zůstanete jistě i při vstupu do jeskyně, která je neodmyslitelnou součástí lázeňského provozu a využívá se pro speleoterapii, posílení organismu a celkovou relaxaci. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava.
V hotelovém parku si lze zahrát tenis, badminton, petangue, kroket, popřípadě jiné parkové hry.

Informace k pobytu: s ohledem na lázeňský provoz je hotel nekuřácký, včetně všech středisek, bez domácích zvířat, Adults only (děti pouze od 15 let věku).

Popis stravování

Snídaně podáváme ve snídaňové restauraci formou bohatých švédských stolů. Za příznivého počasí si můžete snídani vychutnat na letní terase umístěné v hotelovém parku, která pevně navazuje na snídaňovou restauraci. Nekuřácká hotelová restaurace je zřízena v zámeckém stylu a nabízí komfortní posezení s příjemnou atmosférou a profesionální obsluhou. Restaurace nabízí pokrmy mezinárodní i tradiční české kuchyně, zvěřinové speciality a vegetariánské, dietní i dětské pokrmy. Vše je připravováno vždy z kvalitních a čerstvých surovin. Můžete si vybrat z nabídky á la carte nebo využít hotelovou polopenzi. K vychutnání kulinářského zážitku přispěje také nabídka kvalitních moravských i zahraničních vín. Hotelová vinárna je důmyslně umístěna ve sklepních prostorách původního pivovaru ze 13. století a okouzlí Vás svými překrásnými klenbami a dobovou atmosférou. Vinárna, která nabízí široký výběr moravských vín a k tomu vhodnou gastronomii, je otevřena pouze při větší obsazenosti hotelu a t...

Popis ubytování

Stylově zařízené pokoje a apartmány v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji nová, ekologická TV (Full HD LED se vstupy pro připojení USB, HDMI nebo DVD), telefon a v apartmánech také mini-lednička. Převážná část koupelen je vybavena vanami, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, kosmetika, koupací plášť a pantofle.
Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašeho majetku garantuje kartový zámkový systém. Cennosti Vám uložíme v recepci v hotelovém trezoru.Tip z okolí
Šumava i Bavorský les chtějí stezku pro pěší na Modrý sloup Vytyčit novou trasu pro pěší na hraniční přechod Modrý sloup chce vedení národního parku Šumava i Bavorský les. Stezka by měla být šetrná především kvůli populaci chráněného tetřeva hlušce.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.