Labe / Svoboda - Mariánské Lázně

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně
Název ubytování Labe / Svoboda - Mariánské Lázně
Typ ubytování Lázeňský hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 1 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Labe: hotel má ideální polohu přímo nad pavilonem Křížového pramene a lázeňské kolonády, ale přesto v klidné části města. Nachází se přímo u lázeňské promenády a nabízí ojedinělý výhled na kolonádu se Zpívající fontánou.Svoboda: Komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou, která volně navazuje na geologický park. Celý resort prošel výraznou rekonstrukcí, došlo k propojení Svobody, Margarety a Palladia krytou prosklenou promenádou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou. V jejích prostorách se rovněž nachází vývěr Lesního pramene k pitné kúře. Bylo rozšířeno léčebné oddělení Palladio Spa Centrum o další minerální vany, modernizací prošla vstupní hala s recepcí a restaurace, pro příjemné posezení přímo v hotelu vznikl nový lobby bar.

VYBAVENÍ
Labe: restaurace Kolonáda s českou a mezinárodní kuchyní, internetový koutek v hale, Wi-Fi internet zdarma. Svoboda: restaurace Carlton, lobby bar, společenská místnost s kulečníkem, dětským koutkem, internetový koutek, Wi-Fi internet zdarma. Léčení a wellness: procedury z přírodního CO2, masáže, parafínové zábaly na ruce, ultrazvuk, elektroterapie, kryoterapie aj.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Mariánských Lázní na vlakové (= autobusové) nádraží (3 km), odtud trolejbusem č. 5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7do zastávky "Kolonáda" cca 50 m od hotelu.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Mariánských Lázní na autobusové nádraží (3 km), odtud trolejbusem č. 5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "Kolonáda" cca 50 m od hotelu.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do centra Mariánských Lázní. Hotel se nachází přímo u lázeňské promenády. Vzdálenost: z Prahy cca 170 km, z Brna cca 375 km, z Ostravy cca 550 km.

Popis stravování

STRAVA Rekreační pobyty: snídaně formou bufetovu. Možnost dokoupení obědů a večeří za doplatek v CK.Programové pobyty: polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře bufet. Možnost dokoupení obědů za doplatek v CK.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč lázeňský hotel Labe / Svoboda Mariánské Lázně:- v bezprostřední blízkosti kolonády a Zpívající fontányProč Mariánské Lázně:- druhé největší české lázně- velké bohatství minerálních pramenů - cca 40 (v nejbližším okolí téměř 100)- léčba: nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacích cest, nemoci pohybového ústrojí, onemocnění metabolická, onemocnění gynekologická, onemocnění onkologická.- bohatý kulturní programUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje KOMFORT, sprcha nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, minibar, sejf, fén, Wi-Fi internet na pokojích zdarma. Ubytování buď v hotelu Labe nebo Svoboda (CK negarantuje). 1 - lůžkové pokoje na poptávku.CELKOVÁ KAPACITA32 pokojů kategorie KomfortSTRAVARekreační pobyty: snídaně formou bufetovu. Možnost dokoupení obědů a večeří za doplatek v CK.Programové pobyty: polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře bufet. Možnost dokoupení obědů za doplatek v CK.DÍTĚJedno dítě do 3,99 let se stravou ZDARMA.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍRehabilitační bazény s vodními atrakcemi a whirlpoolem v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava Přírodní koupaliště LIDO (4 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod. Pobyty s polopenzí začínají večeří od 17.30 do 19.30 hod v den příjezdu, pobyty se snídaní začínají snídaní druhý den ráno. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod poslední den pobytu.Pobyty s plnou penzí začínají buď obědem v den příjezdu od 11:30 do 13:30 hod a končí snídaní ve den odjezdu. Nebo začínají večeří v den příjezdu a končí obědem v den odjezdu (záleží na klientovi).Celý hotel je nekuřácký.REKREAČNÍ POPLATEKLázeňský poplatek 15,- Kč/nocPOBYT SE ZVÍŘETEM270,- Kč/noc - povolen pouze malý pesPARKOVÁNÍLázeňský hotel LABE nemá vlastní parkoviště. Doporučujeme parkování na centrálním parkovišti za Městským divadlem (cca 700 m od hotelu), poplatek Kč 10,- /hod od 19.00-7.00 a Kč 20,-/hod od 7.00-19.00 hod. Při pobytu 24 hod.a více: abonentní karta á Kč cca 100,- Kč/den. Parkovací místo není třeba rezervovat předem, vždy mají volná místa. Možnost parkování též u lázeňského hotelu Centrální lázně á Kč 150,- /den.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

PROGRAM MINIKÚRA (3 až 6 nocí, nástup libovolný) - ubytování s polopenzí, - 2 léčebné procedury denně (z určeného výběru procedur), - vítací nápoj,- volný vstup do bazénu s vodními atrakcemi a whirlpoolem v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava, - internetový koutek, - Wi-Fi internet, - pravidelné přednášky a kulturní programy. Rezervace je možná na 3–6 nocí (počet procedur se bere dle počtu nocí).Výběr z následujících procedur: např. minerální koupel CO2 (v hotelu Svoboda), suchá plynová koupel CO2, klasická částečná masáž, parafinový zábal, inhalace ev. písečná sluneční terapie (solárium v Grandhotelu Pacifik). Procedury se časují dopředu z důvodu vytížení pracoviště a zarezervování termínu procedur.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

WELLNESS PRO SENIORY (6 dnů / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí,- 1x klasická masáž částečná, - 1x parafínové ošetření rukou,- 1x suchá plynová lázeň CO2,- 1x inhalace, - uvítací nápoj, - volný vstup do bazénu s vodmíni atrakcemi a whirlpoolem v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava, - internetový koutek,- Wi-Fi internet, - pravidelné přednášky a kulturní programy.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování s polopenzí, - základní lékařské vstupní a výstupní vyšetření,- závěrečná lékařská zpráva, - pitná kúra, - 2 léčebné procedury denně dle doporučení lékaře (kromě soboty a neděle), - uvítací nápoj, - volný vstup do bazénu s vodními atrakcemi a whirlpoolem v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava,- internetový koutek, - Wi-Fi internet, - pravidelné přednášky a kulturní programy.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

MINIRELAX (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s polopenzí, - 1x minerální koupel s přírodním CO2, - 1x klasická masáž částečná, - 1x suchá plynová lázeň CO2, - uvítací nápoj, - volný vstup do bazénu s vodmíni atrakcemi a whirlpoolem v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava, - internetový koutek, - Wi-Fi internet,- pravidelné přednášky a kulturní programy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.