Lázeňské domy Karlova Studánka

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Karlova Studánka
Název ubytování Lázeňské domy Karlova Studánka
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 1 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

StřediskoKarlova StudánkaPolohaV Chráněné krajinné oblasti Jeseníky v nadmořské výšce 800 m pod nejvyšší horou Moravy Pradědem (1 491 m n.m), v romantickém údolí říčky Bílé Opavy.
K dispozici je krytý bazén s řadou vodoléčebných atrakcí – 3 chrliče k masážím, whirlpool, perličková lehátka a lavice pod vodní hladinou, dnová vřídla, dnové šampaňské perličky. Součástí bazénového centra je tepidarium, umožňující relaxaci v suchém i vlhkém teple, finská sauna, nová wellness technika vibrosauna a vacuwell.VybaveníLÁZEŇSKÝ HOTEL SLEZSKÝ DŮM - nově zrekonstruovaná budova v areálu lázní se společenskou místností. Stravování je zajištěno v centrální jídelně lázeňského hotelu Libuše cca 450 m. V objektu není výtah.
LÁZEŇSKÁ VILA VLASTA - budova z roku 1894, po celkové rekonstrukci, cca 50 m od hlavní lázeňské budovy Libuše. V objektu není výtah.
LÁZEŇSKÝ DŮM BEZRUČ - nově rekonstruovaná budova s jedno- a dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem. V objektu se nachází lázeňská čítárna s možností využité internetu.
LÁZEŇSKÁ BUDOVA LIBUŠE - hlavní lázeňská budova, recepce, kavárna, centrální jídelna, biliár, stolní tenis, knihovna, inhalatorium, balneoprovoz, elektroléčba, stálá lékařská služba, výtah.UbytováníV jedno- a dvoulůžkových pokojích Comfort se sprchou, WC a TV, které poskytuje několik lázeňských domů v areálu lázní (Slezský dům, Libuše, Vlasta, Bezruč aj.). Pokoj Superior je za příplatek. Ubytování bude upřesněno při objednávce.Nabídka programůNabídka programů 2019:
novinka od 1.6. - 31.10.2019
BEAUTY BALÍČEK 2019
2 noci (nástup pondělí, úterý, středa), polopenze (bufetové snídaně, servírované večeře výběrem ze 3 druhů jídel)
program: 1x kosmetické ošetření pleti (odlíčení, ultrazvukové čištění, maska, konečná úprava), 1x parafínový zábal na ruce, 1x vstup do bazénového komplexu na 90 minut
ZÁŽITKOVÝ WELLNESS PRO DVA2019
2 noci (nástup kdykoliv), polopenze,
program: 1x společná soukromá vířivka, sekt + ovoce, 1x masáž s bylinným termoforem, 1x bazénový komplex vstup na 80 min., 1x lázeňské oplatky
Z LÁZNÍ NA PRADĚD A ZPÉT 2019
2 noci (nástup kdykoliv), polopenze,
program: 2x bazénový komplex vstup na 80 min, 1x zábal z minerálního bahna Krymského jezera Saki - celá záda, 1x mapa Jeseníků, 1x vstup na rozhlednu Praděd.
POBYT PRO ZDRAVÍ 2019
6 nocí (nástup kdykoliv), polopenze,
program: 1x solná jeskyně, 2x bazénový komplex vstup na 80 min, 1x uhličitá koupel, 1x masáž klasická 30 min, 1x zábal z minerálního bahna Krymského jezera Saki - celá záda.

POZNEJ JESENÍKY 2019 (NOVINKA 2019)
2 noci, (nástup pouze pondělí a pátek), polopenze,
program: 1x jodobromová koupel, 1x zábal z minerálního bahna Krymského jezera Saki - kolena, 1x bazénový komplex vstup na 80 min, 1x aktivní turistika s rekreologem, trasa 10-15 km, 1x potravinový balíček na cestu, 1x překvapení na pokoji.
DRUHÝ DECH V HORSKÝCH LÁZNÍCH 2019
6 nocí (nástup kdykoliv), polopenze,
program: 4x inhalace, 1x solná jeskyně
RELAX V KAŽDÉM VĚKU 2019
6 nocí, (nástup kdykoliv), plná penze,
program: 1x solná jeskyně, 2x bazénový komplex vstup na 80 min, 1x uhličitá koupel, 1x masáž s bylinným termoforem, 5x inhalace, 1x zábal z minerálního bahna Krymského jezera Saki – páteř a bedra.Stravadle programu – jednotná plná penze nebo polopenze. Strava je podávána v centrální jídelně hlavní lázeňské budovy Libuše.InformaceInformace: Parkování v areálu lázní na vyhrazeném parkovišti za poplatek. Příjezd vlak i bus – st. Bruntál, dále autobusem do st. Karlova Studánka – dolní parkoviště, odtud cca 5 minut pěšky do přijímací kanceláře lázní.
Po příjezdu je nutné se hlásit v centrální recepci Lázeňské budovy Libuše, kde budou sděleny potřebné informace a předány klíče od pokoje. Provozní doba recepce 24 hodin. U obou příjezdových cest k budově Libuše je dopravní značení Zákaz vjezdu, ubytovaným je ale vjezd povolen. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Nástup do ubytovacího zařízení je od 11 hod !!! Procedury mohou být načasovány již v den příjezdu od 12.30 hod. Uvolnění pokoje poslední den do 10 hod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.