Lázeňský dům Beethoven

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Lázně Teplice v Čechách
Název ubytování Lázeňský dům Beethoven
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 7 130 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PolohaHotel je součástí historického jádra města. Vznikl architektonickým propojením původních lázeňských domů. Nachází se v klidné části Teplic obklopen rozsáhlými parky, cca 3 minuty chůze od Císařských lázní.VybaveníProstorná jídelna, kompletní balneoprovoz, termální rehabilitační bazén,denní bar, solárium, kosmetika, pedikúra, půjčování kol, koupacích plášťů, parkoviště. Možnost bezplatného přípojení k internetu v Café Baru Pravřídlo a v prostoru zimní zahrady.Ubytováníjedno-a dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, telefon, chladnička, TV a SAT.Nabídka programůPROGRAMY 2018
V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHÁ REKONSTRUKCE BALNEO A WELLNESS VČETNĚ BAZÉNU. O ZNOVU OTEVŘENÍ BUDEME INFORMOVAT NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH. ZATÍM REZERVUJTE HOTEL CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ.
LÉČEBNÝ POBYT KLASIK
7 nocí, možnost prodloužení na 14 nocí nebo na doporučených 21 nocí . Nástup na pobyt od 12 hod., ukončení pobytu
do 10 hod. (zahájení obědem, ukončení snídaní).
Stravování: plná penze – snídaně formou bufetu,nabídka nápojů, večeře i oběd výběr z 5 druhů hlavních jídel, zeleninový bufet, nabídka nápojů.Výběr z nabídky je od druhého dne pobytu. V den nástupu je jednotné jídlo.
Program: vstupní a výstupní lékařská prohlídka, 1x týdně kontrolní prohlídka (při pobytu nad 15 nocí), 21 procedur týdně dle doporučení lékaře, neděle vždy bez léčení,pitná kúra „ Bílinská kyselka“ bez pohárku, k dispozici župan.
LÁZEŇSKÁ KÚRA
7 nocí (doporučená délka 2 týdny)
Nástup na pobyt od 12.00 hod., ukončení 10.00 hod.
Stravování: polopenze – snídaně formou bufetu,večeře – výběr z 5 druhů hlavních jídel,zeleninový bufet, nabídka nápojů, Výběr z nabídky jídel od druhého dne pobytu, v den příjezdu večeře (jednotné menu bez možnosti výběru),v den odjezdu snídaně.
Program: 13 procedur týdně (od pondělí do soboty) dle doporučení lékaře, neděle bez léčení. Vstupní lékařská prohlídka.
BALÍČEK "LUDWIG VAN BEETHOVEN"
4 noci, nástup na pobyt od 15.00 hodin, ukončení pobytu ve 12.00 hodin.(zahájení večeří, ukončení snídaní).
Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, nabídka nápojů, večeře - předkrm a hlavní jídlo výběr z minutkového jídelního lístku, do počtu 20 klientů, nad 20 klientů výběr z teplého bufetu. Salátový bufet, studené a teplé nápoje na objednávku, ovoce a moučník. Možnost dokoupení plné penze.
Program: 1x termální koupel, 1x částečná ruční masáž, 1x přísadová bylinná koupel, 1x fototerapie v kombinaci s oxygenoterapií, 1x masáž plosky nohy, 1x solná jeskyně (v Kamenných lázních), 1 x týdně vstup do termálního bazénu na jednu hodinu, volný vstup do fitness, 1x poukázka v hodnotě 100,- Kč na občerstvení v Café Beethoven, zapůjčení županu.StravaPodle jednotlivých programů.InformaceInformace: Možnost zajištění hotelového pobytu (bez procedur) dle přání klientů.
Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Poplatek ve výši 15,-Kč/osoba/den.
Parkování u hotelu za poplatek.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.