Lázeňský dům Olga

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Bechyně
Název ubytování Lázeňský dům Olga
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 6 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

V cenách všech pobytů je zahrnuta Plná penze Standard Plus:Velikonoce – první den příjezdové menu, další dny výběr z připraveného jídelního lístku Standard Plus vč. nabídky ze samoobslužného stolu (káva, čaj, mléko, džus, minerální voda, ovocný salát, müsli, jogurt).U dalších pobytů - první den příjezdové menu, další den výběr z minutkového menu a pak výběr ze dvou hlavních jídel, vegetariánského jídla a tří diet. Samoobslužný stůl (káva, čaj, mléko, džus, minerální voda, ovocný salát, müsli, jogurt).Fakultativně je možné doplatit Plnou penzi Standard Super – od prvního dne snídaně formou švédských stolů (při účasti min. 20 os. s příplatkem Standard Super), minutková jídla, větší gramáž jídel, předkrmy, dezerty, bohatší přílohy vč. ovoce, samostatná jídelna. Samoobslužný stůl (káva, čaj, mléko, džus, minerální voda, ovocný salát, müsli, jogurt).

Popis ubytování

PolohaKomplex lázní je umístěn v klidném prostředí na okraji města.VybaveníCentrem lázeňského areálu je lázeňský hotel Olga, ve kterém se nachází přijímací kancelář a recepce, denní bar, ordinace lékařů, bazén  (cca 20 x 20 x 1,20 m) s vířivkou a saunami a prostory pro poskytování léčebných procedur.
LD Olga má 3 poschodí (k dispozici 4 výtahy), léčebné procedury probíhají v přízemí. Jídelna a lázeňská restaurace jsou v sousedním objektu Jana (cca 60 m) od LD Olga.
V areálu jsou poskytovány další služby – např. pedikúra, kadeřnictví, kosmetika, praní a žehlení, půjčovna sportovních potřeb a kol, úschovna vlastních kol (za poplatek).
Komplex lázní je umístěn v klidném prostředí na okraji města.VybaveníCentrem lázeňského areálu je lázeňský hotel Olga, ve kterém se nachází přijímací kancelář a recepce, denní bar, ordinace lékařů, bazén (cca 20 x 20 x 1,20 m) s vířivkou a saunami a prostory pro poskytování léčebných procedur.
LD Olga má 3 poschodí (k dispozici 4 výtahy), léčebné procedury probíhají v přízemí. Jídelna a lázeňská restaurace jsou v sousedním objektu Jana (cca 60 m) od LD Olga.
V areálu jsou poskytovány další služby – např. pedikúra, kadeřnictví, kosmetika, praní a žehlení, půjčovna sportovních potřeb a kol, úschovna vlastních kol (za poplatek).
Komplex lázní je umístěn v klidném prostředí na okraji města.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností obsazení jednou osobou (za příplatek) v LD Olga. Na všech pokojích je vždy sprcha, WC, lednička, telefon, radiobudík a TV SAT.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností obsazení jednou osobou (za příplatek) v LD Olga. Na všech pokojích je vždy sprcha, WC, lednička, telefon, radiobudík a TV SAT.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.