Lázeňský hotel Dr. Adler

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Františkovy Lázně
Ubytování Lázeňský hotel Dr. Adler
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 9 660 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1přátelský rodinný hotelVýhody nabídky 2volný vstup do AquaforaVýhody nabídky 3klasické lázeňské programyStřediskoFrantiškovy LázněPolohaLázeňský hotel s přátelskou a rodinnou atmosférou, který prošel nákladnou rekonstrukcí, se nachází v centru města u lázeňského parku.VybaveníSoučástí hotelu je restaurace, společenská místnost, knihovna, zahrada, v recepci bezplatný internet. Léčebné oddělení, procedury a lékař jsou přímo v hotelu. Nově v hotelu Kostelní pramen k pitné kúře a koupelím.UbytováníJedno- a dvoulůžkové pokoje kategorie Standard - sprcha, WC, fén, TV SAT, lednice a trezor. Za poplatek župan a Wi-fi (bezplatný internet na recepci). Výhled do lázeňského parku, do dvora a do Poštovní ulice.Nabídka programůLEHKÁ LÉČEBNÁ KÚRA RELAX
7 nocí (neděle - neděle), polopenze
Program: lékařská prohlídka, 10 léčebných procedur (určuje lékař při vstupní prohlídce), neomezený vstup do Aquafora (pondělí - pátek), volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů.
FRANTIŠKOLÁZEŇSKÁ LÉČEBNÁ KÚRA
min. 7 nocí (nástupní den neděle), plná penze
Program: vstupní a výstupní lékařské vyšetření, 18 léčebných procedur týdně (určuje lékař při vstupní prohlídce), neomezený vstup do Aquafora (pondělí - pátek), volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů.
Všechny pobyty jsou určeny zákazníkům od 18 let.UpozorněníV ceně pobytu není zahrnut lázeňský a kulturní poplatek 50 Kč/osobu a den.
Osvobozeny jsou osoby mladší 18 let.
Osoby starší 70 let a držitelé průkazu ZTP hradí pouze Kulturní poplatek ve výši 35 Kč/osobu a den.
Výše lázeňského poplatku se řídí aktuální vyhláškou města Františkovy Lázně.StravaDle programu - formou servírovaného menu.Pobyt s plnou penzí začíná obědem.InformaceInformace: Parkování - na centrálním hlídaném parkovišti u Luisiných Lázní bez předchozí rezervace za poplatek (cca 10 minut chůze).
Doporučujeme zakoupení Cestovního pojištění včetně rozšířeného storna – v případě odstoupení od smlouvy budou vždy účtovány skutečně vzniklé náklady.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.