Lázeňský hotel Pawlik

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Františkovy Lázně
Ubytování Lázeňský hotel Pawlik
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 5 220 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1výhodná poloha u parku v centru městaVýhody nabídky 2přímé propojení vnitřním koridorem hotelu, Císařských lázních a AquaforaVýhody nabídky 3každý den neomezený vstup do Aquafora (největší a nejkrásnější aquapark českých lázní)Výhody nabídky 4kulturní akce zdarma nebo za zvýhodněné vstupnéStřediskoFrantiškovy LázněPolohaLázeňský hotel, spolu s Císařskými lázněmi a Aquaforem (propojení vnitřním koridorem) je situován u parku v centru města. Součástí komplexu je i zahrada a relaxační lesopark s naučnou stezkou.VybaveníHotel nabízí hostům ubytování na vysoké úrovni, k dispozici je hotelový bar, dvě kavárny, sál pro společenské a kulturní akce, koncertní sál (Císařské lázně), kongresový salónek, v rámci stravování probíhá show kitchen. V hotelu se pořádají koncerty a taneční večery. Dále je k dispozici internetový koutek, office servis, knihovna, dětský koutek, baby sitting, fitness koutek, beach volejbal, dětské hřiště, aquashop, možnost kosmetiky, manikúry, pedikúry, denního tisku, praní a žehlení prádla, půjčovna jízdních kol a nordic-walkingových holí, zapůjčení DVD přehrávače (tyto služby jsou za poplatek). Hotel garantuje užití přírodních léčivých zdrojů, lékaře v hotelu s nepřetržitou 24 hodinovou službou. V léčebných procedurách jsou jak klasické procedury, tak fyzikální léčba, fyzioterapie, speciální léčebné procedury, pohybová léčba a wellness procedury.UbytováníJedno- a dvoulůžkové pokoje Standard v budově B, která je s hlavní budovou propojena skleněnou vytápěnou chodbou. Všechny pokoje mají sprchu, WC, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor.Nabídka programůLEHKÁ LÉČEBNÁ KÚRA RELAX
7 nocí, polopenze
Program: lékařská prohlídka, 10 léčebných procedur předepsaných lékařem při vstupní prohlídce, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů, neomezený vstup do Aquafora.
FRANTIŠKOLÁZEŇSKÁ LÉČEBNÁ KÚRA
min. 7 nocí, plná penze
Program: 18 léčebných procedur předepsaných lékařem při vstupní prohlídce, neomezený vstup do Aquafora, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů.
POBYT VÍKEND
2 noci, polopenze,
Program: welcome drink, 2 léčebné procedury (klasická masáž částečná, relaxační koupel), neomezený vstup do Aquafora, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů
POBYT VITAL
3 nebo 4 noci, polopenze, pobyty začínají v neděli a končí až ve čtvrtek – 1 den je ZDARMA
Program: welcome drink, 4 léčebné procedury (aromatická masáž částečná, klasická masáž částečná, relaxační koupel, parafínový zábal rukou), neomezený vstup do Aquafora, volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů.
Všechny pobyty jsou určeny zákazníkům od 18 let.UpozorněníV ceně pobytu není zahrnut lázeňský a kulturní poplatek 50 Kč/osobu a den.
Osvobozeny jsou osoby mladší 18 let.
Osoby starší 70 let a držitelé průkazu ZTP hradí pouze Kulturní poplatek ve výši 35 Kč/osobu a den.
Výše lázeňského poplatku se řídí aktuální vyhláškou města Františkovy Lázně.StravaDle programu – rautovým způsobem. Pobyt s plnou penzí začíná obědem.InformaceInformace: Parkování - na hlídaném parkovišti u Luisiných lázní za poplatek a bez předchozí rezervace.
Příjezd - Vlak i bus: st. Františkovy Lázně a cca 10 minut pěšky. Po dohodě s recepcí je možné zajistit odvoz za poplatek taxi službou.
Doporučujeme zakoupení Cestovního pojištění včetně rozšířeného storna – v případě odstoupení od smlouvy budou vždy účtovány zvýšené skutečně vzniklé náklady.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.