Lázně Libverda - Silvestrovský balíček

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Liberecký kraj, Lázně Libverda
Název ubytování Lázně Libverda - Silvestrovský balíček
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 7 550 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PolohaLázně Libverda, bývalé šlechtické sídlo Clam-Gallasů jsou dnes moderní a všestranné lázně s celoročním využitím. Nacházejí se v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor ležící v nadmořské výšce 424 m n.m., na pomezí Čech, Německa a Polska ve vzdálenosti 25 km od Liberce.
Lázně Libverda jsou obklopené smíšenými lesy, kterou spolu s podhorskou polohou udávají klimatický charakter. Klidné prostředí a blízkost přírody jsou pro odpočinek jako stvořené.PopisLázně Libverda se specializují na srdeční a cévní onemocnění a léčení pohybového ústrojí, minerální voda pomáhá léčit vyčerpanost a stavy únavy. Areál lázní je ale vhodný i pro sportovně relaxační pobyty a wellness pobyty. Přírodním léčebným zdrojem je minerální voda hydrogenuhličitanohořečnětého typu, která se využívá pro uhličité koupele a pitnou kůru.
K relaxaci a rehabilitaci nejen pacientů slouží rehabilitační bazén umístěný přímo na kolonádě. Nově vybudované wellness centrum Jizera je příležitostí k celkové regeneraci a odpočinku těla, a to nejen díky krásnému prostředí, v němž zapomenete na problémy okolního světa,
ale také pro nabídku kvalitních wellnesových služeb - antistresové a regenerační zábaly, masáže, anticelulitidní programy atd.Ubytování lázeňských domechLázeňský hotel NOVÝ DŮM je moderně vybavený hotel a je největším hotelem v celém lázeňském komplexu. V posledním patře hotelu najdete vyhlídkovou terasu, z níž je výhled na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk.
Pro připojení na internet je hostům k dispozici síť Wi-Fi ve 2.-8. patře za poplatek. UBYTOVÁNÍ: 2-lůžkové pokoje kategorie Standard a Superior s příslušenstvím a balkonem, TV-SAT, radio, telefon, fén. Možnost ledničky na pokoji za poplatek.
Součástí hotelu je centrálné recepce, kavárna, fitness, zdravotní úsek, výtah, parkoviště (za poplatek).
Lázeňský penzion FRÝDLANT se nachází uprostřed lázeňského parku. Penzion je stylizován do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn. Vzhledem k vybavenosti pokojů a standardu ubytování je penzion vhodný pro náročnější klientelu.
Pro relaxaci můžete využít saunu, whirlpool a solárium přímo v budově. Pro připojení na internet je hostům k dispozici síť Wi-Fi za poplatek. Ubytování je ve 2-lůž.pokojích (kategorie superior) s příslušenstvím (WC, sprcha), TV-SAT, fén, telefon.Kategorie ubytováníSUPERIOR- koupelna, WC, fén, minibar, telefon, TV
Penzion Frýdlant, Hotel Nový dům apartmány
STANDARD - koupelna, WC, fén, minibar,telefon, TV
Hotel Nový dům
KLASIK PLUS
Penzion Haná - koupelna, WC, fén, telefon, TVStravováníVšichni lázeňští hosté se stravují ve společenském jídelním sále penzionu Ostrava, který stojí přímo nad kolonádou. Stravování formou bufetu/á la carte - pokud bude v lázních nízký počet hostů, bude stravování formou výběr z jídelního lístku.Cena na osobu zahrnuje5x ubytování, polopenze formou bufetu, konzultace léčebného plánu, 2x léčebná procedura (1x masáž, 1x koupel),1x taneční večer, 1x silvestrovská oslava s programem, 1x novoroční obědCena nezahrnujeLázeňský poplatek 15,- Kč/den - hradí se na místě pobytu, do 18 let a starší 70 ti let - poplatek nehradí, parkování 50,- Kč/den.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.