Ld Judita

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Lázně Teplice v Čechách
Název ubytování Ld Judita
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 970 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1lázeňský dům s tradicíVýhody nabídky 2možnost kulturního vyžitíVýhody nabídky 3možnost zajištění hotelového pobytuStřediskoTeplice v ČecháchPolohaVojenská lázeňská léčebna se nachází v lázeňské části Šanov, uprostřed zeleně v těsné blízkosti rozlehlého lázeňského parku, který poskytuje příjemné prostředí k odpočinku i relaxaci. Její tradice léčení sahádo počátku 19. století, nyní jako moderní lázeňské zařízení poskytuje léčbu chorob pohybového aparátu, periferního nervového systému a periferních cév, neurologické indikace, léčbu hypertenzní choroby, poruchy hypertenzních cév a poruchy lipidového metalismu.VybaveníJídelna, kavárna s internetovým koutkem, knihovna, Wi-Fi připojení zdarma, vlastní balneo, bazén, recepce s doplňkovým prodejem, v letním období posezení na terase. Výtah.UbytováníJedno- až dvoulůžkové pokoje , sprcha, WC, TV, lednička, telefon.Nabídka programůVÍTEJTE V TEPLICÍCH
3 noci, plná penze (začíná obědem a končí snídaní)
program: 1x termální koupel + masáž + zábal, 1x thajská celotělová olejová masáž, 1x vstup do rehabilitačního bazénu s termální vodou, 1x solná jeskyně, možnost zapůjčení holí na Nordic Walking, vstupenka do botanické zahrady v Teplicích, parkování.
TRADIČNÍ LÁZEŇSKÁ LÉČBA
7 nocí, plná penze, (začíná obědem a končí snídaní)
program: vstupní lékařské vyšetření, sestavení individuálního léčebného programu na 7 dní na základě zdravotních problémů (21 procedur za pobyt), nepřetržité zdravotnické zabezpečení. 2x volný vstup do rehabilitačního bazénu s termální vodou, pitný režim, osoby starší 70 let s chronickým onemocněním doloží při nástupu na pobyt vyjádření internisty ke schopnosti absolvovat lázeňskou léčbu s použitím horkých termálních pramenů. Pravidelně užívané léky je nutné vzít s sebou. Doporučená délka pobytu je 14 dnů. Župan k dispozici.
LADY POBYT
7 nocí, polopenze (začíná večeří a končí snídaní).
program: 1x relaxační masáž obličeje a hlavy, 1x thajská celotělová olejová masáž, 1x termální koupel + masáž + zábal, 1x perličková koupel, , 1x oxygenotherapie, 2x vstup do bazénu s termální vodou, 2x vstup do solné jeskyně,2x vstup do sauny. Zapůjčení županu. Možnost dokoupení oběda. Léčebné procedury denně mimo nedělí.
AKTIVNÍ SENIOR
7 nocí, plná penze (začíná obědem a končí snídaní)
program: zapůjčení a zácvik chůze s holemi na Nordic walking, vstup do botanické zahrady v Teplicích, zapůjčení županu. Lékařská konzultace a sestavení individuálního programu na základě zdravotních problémů (14 procedur za pobyt), pitný režim, nepřetržité zdravotnické zabezpečení,Osoby starší 70 let s chronickým onemocněním doloží při nástupu na pobyt vyjádření internisty ke schopnosti absolvovat lázeňskou léčbu s použitím horkých termálních pramenů. Parkování v ceně.StravaDle programů. Snídaně - kontintální v kombinaci s bufetovou nabídkou, oběd a večeře výběr minimálně ze 3 jídel. Strava je připravovaná dle lázeňského dietního programu.InformaceInformace: Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Parkování na odstavné ploše u LD Judita zdarma u programů u programu Vítejte v Teplicích, u ostatních programů za poplatek Kč 40,- za auto denně.
Nástupní den je středa.
Léčebné procedury jsou denně mimo neděle (za neděli je léčení nahrazeno v týdnu), nástupní den je středa, pokoje jsou k dispozici od 10.00 hod., v den odjezdu je nutné pokoje opustit do 9.00 hod. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu. Délku všech pobytů je možné prodloužit nebo upravit dle přání.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.