Letní anglický tábor Eurocamp

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Čechy, Stádlec
Název ubytování Rekreační středisko Eurocamp
Typ ubytování Chaty
Druh zájezdu Aktivní
Cena za osobu celkem za 5 570 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

EUROCAMP je desetidenní letní tábor zaměřený na prohloubení komunikačních dovedností a multikulturní výchovu. Zvláštností je spojení běžného programu s anglickou konverzací. Mezi české děti jsou zařazeny děti cizinců, dorozumívacím jazykem je angličtina i čeština. Každý oddíl má dva vedoucí, prvním je rodilý mluvčí anglického jazyka a druhý Čech. Děti se učí anglicky, aniž si to bezprostředně uvědomují. Ústředním pojítkem tábora je celotáborová hra, která má letos název DESET DNÍ NA ROUTE 66. Čeká nás napínavé putování po Matce cest - 4 tisíce kilometrů a za každým milníkem desítky příběhů a nejedno dobrodružství. Nejznámější silnice na světě nás povede přes veletoky, Mohavskou poušť, indiánské rezervace, okolo arizonských skalisek až do rušného Los Angeles. EUROCAMP je mezinárodní tábor založený na angličtině.

Popis stravování

Plná penze: vždy pestrý jídelníček - dvě teplá jídla denně, snídaně, svačiny, ovoce a zeleninu. Pitný režim je zajištěn 24 hodin denně.

Popis ubytování

Táborový areálK ubytování slouží chaty, které jsou moderně zařízené a každá má čtyři lůžka a verandu. Sociální zařízení je vybaveno sprchami s teplou vodou a splachovacími záchody. Pro případ, kdyby třeba pršelo, má areál dostatek zastřešených prostor. Výjimečná poloha areálu zaručuje nerušený klid a hřiště na kopanou, volejbal a stolní tenis zase skýtají prostor pro všelijaká sportovní zápolení. Les je zase výborným místem pro pořádání nejrůznějších her. U velkého táborového ohniště se často soutěží a zpívá. Klubovny jsou pro změnu upraveny pro pořádání diskoték, různých vystoupení a promítání filmů.Kdo se o děti staráVedoucí tábora tvoří rodilí mluvčí, učitelé a studenti s pedagogickou praxí, z nichž mnozí jezdí na naše tábory již řadu let a noví procházejí pečlivým výběrem a školením. Vedoucí oddílů - lektoři angličtiny jsou výhradně rodilí mluvčí a pocházejí z Anglie, USA, Kanady nebo Austrálie. Všichni jsou profesionály v oboru práce s dětmi, mnozí již řadu let vyučují angličtinu na českých školách. Vyžadujeme, aby byli minimálně absolventy International TEFL Certificate Training Program, který připravuje rodilé mluvčí angličtiny k výuce dětí a studentů.Podmínka pro účastEUROCAMP je vhodný pro děti od 7 do 16 let, které jsou alespoň částečně seznámeny se základy anglického jazyka.

Popis lokality ubytování

Rekreační středisko EUROCAMPChatový areál, ve kterém anglický tábor EUROCAMP cestovní kanceláře SYKA AGENCY již léta pořádá, se nachází v srdci malebné jihočeské krajiny. Leží obklopen lesy nedaleko řeky Lužnice, zhruba uprostřed mezi městy Tábor a Bechyně.

Program zájezdu

Táborový program

Nejdůležitější aspekt našeho přístupu spočívá v tom, že se děti učí anglicky, aniž si to bezprostředně uvědomují. Ústředním pojítkem tábora je celotáborová hra. Každý den proběhne jedna z etap obsahující dílčí hry a soutěže postavené pokaždé na jiném principu. Chtěli bychom, aby tábor dětem přinášel víc než zdravý pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu, totiž aby jim vedle zdokonalení v anglickém jazyce pomohl stát se zdvořilými a ohleduplnými lidmi s širokým rozhledem. Přispíváme tak současně k naplnění cíle stanoveného EU, aby každý občan Evropy byl schopen komunikovat alespoň ve dvou dalších jazycích kromě mateřského, na jehož základech byl koncipován i obsah vzdělávacího oboru Jazyk a jazyková komunikace vzdělávací reformy v České republice. Věříme, že EUROCAMP představuje ideální prostředek, jímž lze jazykové vzdělávání doplnit v mimoškolních aktivitách dětí. Součástí táborového programu jsou samozřejmě vycházky do přírody, koupání, sportování, zpívání u táboráku a nechybějí ani tolik oblíbené diskotéky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.