Liblice - Hotel Zámek

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Střední Čechy
Ubytování Liblice - Hotel Zámek
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
badminton, jízda na koni (za poplatek), cykloturistika, pěší turistika, šipky (za poplatek), karaoke (za poplatek), stolní hry, rybaření (za poplatek).V průběhu celého roku můžete navštívit různé akce pro veřejnost - Masopust, Velikonoce, Dětský den a další.

POZNÁMKA
Pes na pokoji je možný za příplatek (pouze depandance).Provozní odstávka přes Vánoce 2019.

Popis stravování

snídaně (bufet), za příplatek polopenze nebo plná penze.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní, místní poplatky, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, výtah, hot. trezor, Wi-Fi (zdarma), restaurace, bar, vinotéka, letní zahrádka s výhledem do parku, sluneční terasa, wellness centrum (whirlpool, sauny, masáže, solárium), zámecká zahrada s oborou s možností pikniku, knihovna, pronájem kol, pro děti - postýlka (zdarma), hřiště, hlídání dětí (za poplatek); konferenční služby, parkoviště.VYBAVENÍ POKOJŮ1 a 2lůžkové pokoje a dvoulůžkové apartmány na zámku (historické vybavení) a 1 až 3lůžkové pokoje v depandenci (moderní vybavení s vířivou vanou nebo sprchou a výhledem na zámek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV, trezor, minibar, přípojka na internet.

Popis lokality ubytování

Popis destinacePoznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.TIPY NA VÝLET: -Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)-hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady-Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO-Muzeum lidových staveb v Kouřimi-Tvrz MalešicTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.