Lomnický Šenk - Lomnice u Rýmařova

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jeseníky, Lomnice u Rýmařova
Název ubytování Lomnický Šenk - Lomnice u Rýmařova
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 120 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Penzion Lomnický Šenk leží na klidném místě a v krásném prostředí lesů Nízkého Jeseníku. V blízkosti se nachází přehrada Slezská Harta a hrad Sovinec.

VYBAVENÍ
Restaurace, venkovní terasa, infrasauna, vířivka, salonek, stolní tenis, kulečník, Wi-Fi internet, úschovna kol, hokejové hřiště s osvětlením, hřiště na volejbal a nohejbal, fotbalové hřiště, badmintonové hřiště, dětské hřiště, trampolína, domácí udírna. Možnost parkování v uzavřeném dvoře.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Lomnice (100 m).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Lomnice (100 m).

PŘÍJEZD AUTEM
Příjezd autem od Prahy: Praha - Brno - Olomouc - Šternberk - Lipina - Horní Loděnice - Dětřichov nad Bystřicí - Lomnice. V Lomnici odbočíte z hlavní cesty doprava - značeno.Příjezd autem od Ostravy: Ostrava - Opava - Horní Benešov - Bruntál, pokračovat směr Olomouc přes Valšov - Tylov (stále po hlavní) - Lomnice. K penzionu odbočíte z hlavní cesty doleva (značeno). Vzdálenost z: Prahy cca 324 km, Brna cca 119 km, Ostravy cca 79 km.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně i večeře výběrem ze 3 jídel. Možnost dokoupení obědů na místě.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč penzion LOMNICKÝ ŠENK:• možnost provozovat snowkiting cca 6 km od penzionu• příjemné a klidné prostředí pro rodinnou dovolenou, romantické víkendy, sport, turistiku, cykloturistiku• k zakoupení různé druhy sýrůUBYTOVÁNÍ2 až 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, Wi-Fi internet.Za poplatek možnost zapůjčení TV.CELKOVÁ KAPACITA44 lůžekSTRAVAPolopenze - snídaně i večeře výběrem ze 3 jídel. Možnost dokoupení obědů na místě.DÍTĚJedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍRybník (200 m), koupaliště Nová Pláň (4 km), přehrada Slezská Harta (5 km) - koupání, vodní sporty, rybaření, půjčovna loděk a šlapadel, plavby lodí. Wellness centrum Bruntál (15 km) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna atd.POZNÁMKAOLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA v termínu 24.4. - 27.11.2016 pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM40,- Kč/den. Povolen pouze pes malé rasy.PARKOVÁNÍV uzavřeném dvoře 0,- Kč/den.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT 7=6Pobyt na 7 nocí s libovolným nástupem zahrnuje:• 7x ubytování s polopenzí (snídaně i večeře výběrem ze 3 jídel)• SLEVA 7=6 (již započítaná v ceně balíčku) • služby uvedené v DÁLE PRO VÁS (dle aktuálního období)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.