Mlýnhotel 1 a 2 - Vílanec

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Českomoravská vrchovina, Vílanec u Jihlavy
Ubytování Mlýnhotel 1 a 2 - Vílanec
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotelový komplex „Mlýnhotel“ se nachází 7 km jižně od Jihlavy a byl vybudovaný v prostorách starobylé mlýnice bývalého vodního mlýna a selského dvora. Mlýnhotel 1 (hlavní budova) a Mlýnhotel 2 (depandance) jsou od sebe vzdáleny cca 150 m, dělí je od sebe hlavní frekventovaná silnice Jihlava - Vídeň. Mlýnhotel 1 je vhodný pro dovolenou s dětmi a tenisové rodiny. Ve vzdálenosti 20 - 40 km jsou tři unikátní památky, zapsané v seznamu UNESCO - Telč, Třebíč, Žďár nad Sázavou. Nedaleko (od 500 m) je několik rybníků vhodných také k rybaření. Přímo v obci jsou cyklostezky.

VYBAVENÍ
2 restaurace, letní terasy, venkovní posezení, stylová restaurace z bývalé mlýnice, bowling s animací (2 dráhy), biliár, stolní tenis vnitřní i venkovní, elektronické šipky, stolní fotbal, půjčovna kol, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, tenisový areál se 4 antukovými kurty - vhodné pro tenisové rodiny, půjčovna tenisových raket a možnost tenisových tréningů, pro děti chatičky venkovní i vnitřní, dětské hřiště se skluzavkou, houpačkami a pískovištěm, ohniště, gril, udírna. V červenci a v srpnu pravidelné programy pro děti (např. soutěže, prázdninová dílna, večerní promítání pohádky, hry apod. Příležitostné hudební a taneční večery.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Jihlavy (cca 7 km).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Jihlavy a pak pokračovat do Vílance (80 m) - směr Znojmo.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici č. E59 Jihlava - Znojmo - obec na trase cca po 6 km od Jihlavy. Trasa: Praha - Vílanec 138 km; Brno - Vílanec 100 km; Ostrava - Vílanec 277 km.

Popis stravování

STRAVA Snídaně - bufetové stoly, při nižší obsazenosti částečný bufet s doobjednáním hlavních snídaňových jídel. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (tříchodové menu: polévka, hlavní jídlo výběrem ze tří variant - hotového, minutkového nebo vegetariánského jídla, dezert). Obědy lze dokoupit na místě.Veškeré stravovací služby (snídaně, obědy, večeře) probíhají v Mlýnhotelu 1 (hlavní budova).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč do hotelu MÝNHOTEL:• tenisový areál se 4 antukovými kurty - možnost tréninků a pořádání turnajů • v červenci a srpnu programy pro děti• ubytování pro velké rodiny • příležitostné hudební a taneční večeryUBYTOVÁNÍa) 2 až 4 - lůžkové pokoje v Mlýnhotelu 1, Spr. + WC, SAT/TV, Wi-Fi internetb) 2 až 4 - lůžkové pokoje v Mlýnhotelu 2, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi internetNa poptávku rodinné pokoje (pro 4 - 5 osob): 2 propojené 2 - lůžkové pokoje, každý s vlastním vchodem a sociálním zařízením, TV, s možností 1 přistýlky.STRAVASnídaně - bufetové stoly, při nižší obsazenosti částečný bufet s doobjednáním hlavních snídaňových jídel. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (tříchodové menu: polévka, hlavní jídlo výběrem ze tří variant - hotového, minutkového nebo vegetariánského jídla, dezert). Obědy lze dokoupit na místě.Veškeré stravovací služby (snídaně, obědy, večeře) probíhají v Mlýnhotelu 1 (hlavní budova).DÍTĚJedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍVlastní venkovní bazén v Mlýnhotelu 2 (7 x 3,5 m), dětské brouzdaliště v Mlýnhotelu 1, přírodní koupání v okolí, aquapark Vodní ráj v Jihlavě (6 km) - venkovní a vnitřní bazény s tobogány, skluzavkami atd.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM0,- Kč/denPARKOVÁNÍV areálu 0,- Kč/den.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.