Morris - Česká Lípa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Severní Čechy, Česká Lípa
Název ubytování Morris - Česká Lípa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 2 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Morris**** se nachází v centru České Lípy na náměstí T.G.M, cca 8 km od Nového Boru. Vznikl propojením tří budov, které prošly kompletní rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípě. Interiéry celého komplexu hotelu jsou vybaveny luxusním starožitným nábytkem a starožitnými doplňky z období baroka, rokoka a renesance.

VYBAVENÍ
Restaurace, kavárna s letní terasou, vinný sklípek, školící salonek, výtah v budově A (v případě požadavku klienta na výtah, nutné uvést v přihlášce požadavek na ubytování v budově A)WELLNESS: masáže (sportovní, reflexní, aroma aj.), vířivé vany, whirlpool, koupele, zábaly, peeling,bylinná a solná lázeň, inhalační jeskyně, oxygenoterpie, bylinná a finská sauna, odpočívárna, tryskové sprchy, kosmetické služby, pedikúra.FITNESS Morris sportareál (5 min od hotelu): fitness, spinning, trampolíny, pilates aj.V blízkosti: tenisové kurty.Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel**** Superior

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do České Lípy, z vlakového nádraží (cca 6 min).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do České Lípy, z autobusového nádraží (cca 6 min).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Praha - Mělník - Česká Lípa. Hotel leží na hlavním náměstí T.G.M. v centru České Lípy.

Popis stravování

STRAVA Polopenze. Snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr ze 3 menu. Možnost dokoupení obědů na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Morris Česká Lípa:- poloha v centru všeho dění na náměstí- mezinárodní asociací AHR certifikován na **** standard - je vybaven starožitným nábytkem a doplňky z období baroka, rokoka a renesance- vlastní Fitness centrum (5 min od hotelu)- jen 5 min od AquaparkuUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné lůžko nebo rozkládací), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, internet, minibar. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA28 pokojů (70 lůžek včetně přistýlek)STRAVAPolopenze. Snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr ze 3 menu. Možnost dokoupení obědů na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 4,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍAQUAPARK Česká Lípa (cca 5 min) - plavecký bazén, dětské brouzdaliště, divoká řeka, skluzavky. Sloup v Čechách (12 km) - pískovcové jezero, Máchovo jezero (20 km).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 do 21.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod poslední den pobytu.Pokoje jsou nekuřácké. Kouření povoleno v kavárně a v jedné z restaurací.REKREAČNÍ POPLATEK19,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM100,- Kč/denPARKOVÁNÍZpoplatněno dle městské vyhlášky: pondělí - pátek: 8:-17:00 hod (sobota,neděle,svátky zdarma): 25,- Kč (1 hod a 15 min), 60,- Kč (2 hod a 15 min).Dle městské vyhlášky nelze parkovné hradit v hotelu.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

WELLNESS POBYT (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)I 3x ubytování s polopenzí, 1x káva se zákuskem, 1x vstup do wellness (sauna a vířivka), úschova vlastních kol, Wi-Fi připojení v celém hotelu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

WELLNESS POBYT (5 dnů / 4 noci,I nástup libovolný) 4x ubytování s polopenzí, 1x káva se zákuskem, 1x vstup do wellness (sauna a vířivka), 1x wellness procedura, úschova vlastních kol, Wi-Fi připojení v celém hotelu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

WELLNESS POBYT (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný) 7x ubytování s polopenzí, 1x káva se zákuskem, 1x vstup do wellness (sauna a vířivka), 1x wellness procedura, úschova vlastních kol, Wi-Fi připojení v celém hotelu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.