Orea Resort Devět Skal Vysočina

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Českomoravská vrchovina, Milovy
Název ubytování Orea Resort Devět Skal Vysočina
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 750 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně – bufetovým způsobem, fakultativně doplatek na večeře (tří-chodové menu výběrem ze 3-4 jídel).

Popis ubytování

PolohaPřímo na břehu Milovského rybníka, v centru CHKO Žďárské vrchy, zalesněné malebné krajině, 593 m. n. m, cca 3 km od SněžnéhoVybaveníRestaurace 9 skal, Milovská restaurace, denní bar, dětský koutek, krytý bazén, sauna, masáže, stolní tenis, kulečník, půjčovna sportovního vybavení a horských kol, (vše za poplatek v místě). Zdarma WIFI internetové připojení ve veřejných prostorách hotelu, zdarma zapůjčení fenu, žehličky.VybaveníRestaurace 9 skal, Milovská restaurace, denní bar, dětský koutek, fitness, sauna, masáže, stolní tenis, kulečník, půjčovna sportovního vybavení a horských kol, zapůjčení fenu, žehličky.(vše za poplatek v místě), Zdarma WIFI internetové připojení ve veřejných prostorách hotelu.UbytováníDvoulůžkové pokoje Economy a dvoulůžkové pokoje Superior, obojí se sprchou a WC, na pokoji TV, telefon, balkon. Na vyžádání přistýlka = rozkládací křeslo, rodinné pokoje Superior 2+2 Superior (dva propojené dvoulůžkové pokoje se soc. zařízením, balkon, LCD TV, telefon, a pokoje Suite (nově zrekonstruované pokoje ).UbytováníDvoulůžkové pokoje Economy a dvoulůžkové nově zrekonstruované pokoje Superior, obojí se sprchou a WC, na pokoji TV, telefon, balkon. Na vyžádání přistýlka = rozkládací křeslo, rodinné pokoje 2+2 Superior (dva propojené dvoulůžkové pokoje se soc. zařízením, balkon, LCD TV, telefon, a pokoje Suite (nově zrekonstruované pokoje ).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceRegion je jednou z ekologicky nejzachovalejších oblastí, a proto je nazývám zeleným srdcem České republiky. Tradičním rájem běžkařů jsou Žďárské vrchy.StřediskaSnow park Harusův kopec (741 m n. m.)
Vyznavačům zimních sportů není třeba ani představovat nejvýznamnější lyžařské středisko Vysočiny Nové Město na Moravě, kde se od roku 1934 každoročně pořádá známý závod Zlatá lyže, součást Světového poháru v běhu na lyžích. Pokud se v areálu nekonají závody a tréninky, jsou závodní trasy otevřeny i pro veřejnost. Vedle závodních tratí jsou v severním okolí města udržovány i turistické lyžařské tratě. Sjezdové trasy jsou vhodné pro rodiny s dětmi a méně náročné lyžaře. Ski Snow park leží na východním svahu Harusova kopce, cca 500 m od hotelu SKI, v nadmořské výšce 741 m, kapacita vleku 1 400 os/hod., převýšení 110 m, délka sjezdovky 550 m, lanová dvousedačková dráha 490 m, lanový elektrický přepravní vlek 30 m, umělý sníh, po celou sezónu zasněžování, osvětlení pro večerní lyžování, úprava svahu rolbou, lyžařská a snowboardová škola, dětský vlek, půjčovna a servis lyží, občerstvení, soc. zařízení, parkoviště u dolní stanice.

Svratka - Ski areál Svratka (742 m n. m.)
Známé zimní středisko, upravené trasy v okolních lesích nabízejí řadu příležitostí k lyžařským výletům včetně vyjetých tras přímo od hotelů. Vlek Svratka je vhodný pro děti, začátečníky i středně náročné lyžaře. Ski areál leží na okraji města, u hotelu Svratka, délka vleku 400 m, celková délka sjezdovky 1,4 km, kapacita vleku 400 os/hod., převýšení 82 m, dětský vlek 130 m, zasněžování technickým sněhem, úprava svahu rolbou, osvětlení pro večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyží a snowboardů, občerstvení, parkoviště.

Olešnice na Moravě - Ski areál Olešnice
Třetím sportovním areálem, který se nachází v jednom z nejkrásnějších koutů Vysočiny u městečka Olešnice na Moravě, je Ski areál Olešnice. Areál nabízí adrenalinové sportovní vyžití pro děti i dospělé. Délka sjezdovky 500 m s převýšením 100 m, od prosince do března zasněžovaná sněhovými děly, úprava svahu rolbou, osvětlení pro večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola pro děti i dospělé s kvalifikovanými instruktory, půjčovna a servis lyží.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.