Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Kašperské Hory
Ubytování Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 2 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1relaxace a odpočinekVýhody nabídky 2volný vstup do bazénu a relaxační místnostiVýhody nabídky 3v létě volný vstup do hotelového energetického a meditačního parku s lehátkyVýhody nabídky 4neomezené využití tenisového kurtu v přilehlém parkuPolohahotel v anglickém stylu se nachází na náměstí horského městečka Kašperské HoryVybavenísnídaňová restaurace, hotelová restaurace v loveckém stylu, konferenční salonek, krytý relaxační bazén s protiproudem, vzlínáním a hvězdnou oblohou, relaxační místnost s příjemnou hudbou, sauna, balneoprovoz (perličkové koupele, zábaly, bylinná pára, masáže), kosmetika, přilehlý energetický a meditační hotelový park s lehátky, hotelová jeskyně, kde probíhá speleoterapie, finská sauna. Dále je k dispozici tenisový kurt, úschovna lyží a kol, půjčovna společenských a parkových her (petang, kroket, badminton,…), Wifi připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu. Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké. K dispozici je výtah.
Hotel garantuje klidné prostředí hotelu a hotelového parku. Skladba pokojů a lůžek i lázeňský provoz neumožňuje ubytování rodin s dětmi (děti se mohou zúčastnit od 15 let věku).UbytováníPokoje jsou vybaveny tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu, převážná část pokojů má vany, SAT-TV, telefon, vysoušeč vlasů, koupací plášť a pantofle.
Na vyžádání jsou možné prostornější pokoje superior za příplatek.Nabídka programůV hotelu nabízíme následující programy:
BALÍČEK KOUZELNÁ ŠUMAVA
3 noci (čtvrtek – neděle) nebo 4 noci (neděle – čtvrtek, 1 noc zdarma)
stravování: polopenze
program: 1x perličková koupel s bylinnými měšci a chromoterapií + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná – záda a šíje, 1x vířivá rašelinová koupel + suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 3 x 1 hod. speleoterapie v hotelové jeskyni, 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, pitná kúra – borůvkový čaj v rámci jednotlivých procedur, neomezený vstup do hotelového relaxačního bazénu a relaxační místnosti s příjemnou hudbou, župan a pantofle k dispozici na pokoji.
LÁZEŇSKÝ KOKTEJL
5 nocí (neděle – pátek)
stravování: polopenze
program: 1x vířivá koupel se solí z mrtvého moře + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinným olejem a chromoterapií + suchý zábal, 1x bahenní zábal z mrtvého moře – částečný, 1x rašelinový zábal zad, 1x klasická masáž částečná – záda a šíje, 4x 1 hod. speleoterapie v atraktivní hotelové jeskyni, 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, pitná kúra – borůvkový čaj v rámci jednotlivých procedur, neomezený vstup do hotelového relaxačního bazénu a relaxační místnosti s příjemnou hudbou, župan a pantofle na pokoji.
VÍKEND V KAŠPERSKÝCH HORÁCH
2 noci (kdykoliv v období 7.10.-1.12.2019)
stravování: snídaně
program: 1x rašelinový zábal zad, 1 x 1 hod. speleoterapie, 1 x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, pitný režim - borůvkový čaj, neometený vstup do hotelového relaxačního bazénu, hotelového meditačního a energetického parku, koupací plášť a hotelové pantofle.Stravovánísnídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 hlavních chodůInformaceInformace: Parkování na elektronicky hlídaném hotelovém parkovišti zdarma.
Lázeňský poplatek je zahrnut v ceně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.