Penzion na Zámku

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Poděbrady
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Aktivní, s aerobikem
Cena za osobu celkem od 3 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Popis ubytováníRomantický penzion Na Zámku se nachází přímo v prostorách zámku. Stačí pár minut a ocitnete se přímo na náměstí. Útulné pokoje Vás přímo nadchnou, jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Ve společenské místnosti si můžete uvařit kávu, čaj, apod. V objektu je pouze 7 pokojů (na vyžádání pro skupinky pak nádherné apartmány), což přispívá k příjemné atmosféře a intimitě. Klienti sem rádi jezdí i kvůli velmi milému personálu. K rehabilitačnímu a kosmetickému centru RELAX je to cca 3min. Zde je čerpání masáží a objednaných balíčků procedur. Cvičení probíhá přímo v areálu zámku na odpružené podlaze.
Luxusní penzion Rondel nabízí velmi pěkné ubytování. Objekt je na klidném místě a má zahradu. 7 nadstandardních pokojů doplňuje stylová jídelna s krbem. Z některých pokojů je přímo vstup do zahrady s venkovním bazénkem. Hosté uvítají vlastní balneo s vířivou vanou, dvě sauny a solárium. Na cvičení se dochází příjemnou procházkou (5min.)na zámek. V teplém bazénu lázní (cca 5 min) probíhá aquagymnastika.
Ubytování v pátek od 17.00 (lze přitet dříve)
Program začíná večeří v penzionu Na Zámku v 17.30, besedou v 18.00 a cvičením (popř. aquagymnastikou) okolo 18.45 a končí v neděli obědem.
 
 Náplň pobytuNejoblíbenější víkendy s milou rodinnou atmosférou, malé skupiny na cvičení, teplý bazén, masáže a kouzelné lázeňské město.Cena zahrnujeubytování penzion Na Zámku, Penzion Rondel: nadstandardní 2-3 lůžkové pokoje a apartmány s přísl., TV/SAT, minibar, internet, (některé s kuchyňkou)
stravování penzion Na Zámku, Penzion Rondel: plná penze, snídaně - bufet, obědy a večeře – racionální a velmi chutná strava, pitný režim, k dispozici kávovar, čaje (klienti z penzionu Rondel dochází (obědy a večeře) do penzionu Na Zámku
kondičně - rehabilitační program  3-4x denně, přiměřené a účinné cvičení  pro každý věk se špičkovými pomůckami zaměřené na zpevnění celého těla, na redukci váhy a protažení (např. kondiční lekce – zátěže, gumy, tyče, BOSU, T-BOW, Gymstick, Flexi-Bary a XCO pro zdravá záda,zdravotní cvičení na velkých míčích a Rollerech, Pilates s copy a s Magic Circle pro pěkné bříško, HITY: Aquahit, Piloxing, Drums Alive, owerspin)
BONUS - 1x vstup do balneo centra (koupel, sauna) pro klienty penzionu Na Zámku (lze po kolaudaci)
aquagymnastika, rehabilitace v teplém  bazénu
masáž dle výběru (lávovými kameny, klasická nebo aromatická)
venkovní bazén (klienti Rondelu)

 Nutno objednat předemVíkendové balíčky za vynikající cenu pro naše klientky
Relax balíček  400 Kčmasáž lávovými kameny, bahenní zábal zad, teplý čokoládový zábal na ruceFitness program 400 KčKlasická masáž nebo aroma masáž, rašelinový zábal na záda, parafínový zábal rukouBalíček pro hebkou pokožku 650 Kčindická masáž hlavy, peeling těla třtinovým cukrem/kokosem, karamel. zábal na dekolt, krk a prsa, rašelina, solárium
 
• pro klienty Rondelu: saunu či infrasaunu (v Rondelu) 150 Kč/hod.• pro všechny: vířivku pro 2 osoby (v Rondelu) 120 Kč/30 min./os.
 
 DopravaParkování u obou objektů v uzavřeném areálu. Vlak, bus 10 min.K ceníkuPříplatek: 1lůžkový pokoj 300 Kč/denTip z okolí
Slávu a prosperitu přinesla Poděbradům minerální voda Město ve středních Čechách známé hlavně jako sídlo pánů z Kunštátu a Poděbrad, jejichž čelný představitel Jiřík se stal v rozháraných revolučních dobách husitským králem, je vítanou cílovou destinací nejen pro návštěvníky známých lázní. Pojďme se o tom přesvědčit.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.