Pokoj Pecka

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Podkrkonoší, Pecka
Ubytování Pokoj Pecka
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rekreační areál Pecka je oblíbeným areálem, který leží v nádherné a členité krajině nedaleko městečka Pecka, kterému dominuje zřícenina stejnojmenného hradu. Areál se rozprostírá na velmi prostorném pozemku a je obklopen bohatými lesy. 300 m od areálu se nachází velice pěkné koupaliště. Areál je vhodný pro rekreaci rodin s dětmi, ale je i vhodným cílem školních výletů, škol v přírodě, sportovních i prázdninových pobytů.

Popis ubytování

Kapacita: 1 os.Uváděné ceny jsou za osobu a týden v případě plně obsazeného objektu.
V případě nižšího počtu osob se platí i neobsazená lužka za cenu stejnou.
Případné přistýlky nad uváděnou kapacitu pouze na vyžádání.UpozorněníK dispozici jsou dvou až pětilůžkové pokoje.Popis objektuMístnosti:
přízemí: ložnice (1 x samostatné lůžko, 2 x patrové lůžko), koupelna (wc, sprch. kout)Vybavení objektuInternet wifi v ceně, domácí zvíře: ne, možnost kouření: neDalší vybavenípískoviště, stolní tenis, trampolínaOkolíAquapark: Hradec Králové 40 km, Hrad: Bradlec 20 km, Hrad: Kumburk 15 km, Hrad: Pecka 2 km, Hřiště: v areálu (na plážový volejbal) , Hřiště: v areálu (2x travnaté na malou kopanou) , Koupaliště: 300 m, Půjčovna sportovních potřeb: v areálu , Restaurace: v areálu , Tenis: 300 m, Vyhlídka: Zvičina 15 km, ZOO: Dvůr Králové nad Labem 20 kmPoznámkaVybavení areálu jsou 2 antukové kurty a 2 travnatá hřiště na malou kopanou, hřiště na plážový volejbal, klubovna, půjčovna sportovních potřeb, centrální budova s restaurací, barem, letní terasou a stolním tenisem. Velice pěkné koupaliště a 3 tenisové kurty jsou vzdáleny 300 m od areálu (za poplatek na místě), fotbalové hřiště 3 km (za poplatek na místě).Zvláštní nabídkaStravování: snídaně servírovaná, oběd i večeře jednotné menu.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.