Praha - Boží Dar

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krušné Hory, Boží Dar
Název ubytování Praha - Boží Dar
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 1 840 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel se nachází na náhorní plošině v obci Boží Dar, na státní hranici s Německem. Boží Dar je svou nadmořskou výškou nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě a v současnosti je Boží Dar jedním z významných středisek zimních sportů. V letním období lze provozovat turistiku a cykloturistiku po trasách procházejících okolní krajinou.

VYBAVENÍ
Recepce, stylová restaurace, vinárna, letní terasa, společenský sál, výtah, podzemní garáže a venkovní parkoviště.Wellness centrum - bazén, sauna, parní lázeň, whirpool, solárium a bazénový bar. Balneo provoz nabízí relaxačně reahabilitační masáže.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka je cca 30 m od hotelu.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Ze směru od Prahy:Po silnici č. 7 do Chomutova, dále po silnici č. 13 na Ostrov, před Ostrovem odbočit směr Dolní Žďár, Jáchymov, pokračovat do hor, až na Boží Dar. Z Chomutova po silnici č. 7, za obcí Křimov doleva směr Vejprty, u Přísečnické přehrady vlevo směr Kovářská, projet Kovářskou, pokračovat směr České Hamry, Klínovec, až na Boží Dar.Ze směru od Plzně:Plzeň - Karlovy Vary, dále směr Chomutov, za obchvatem Ostrova odbočit směr Dolní Žďár, Jáchymov, pokračovat do hor až na Boží Dar.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly.Při nižší obsazenosti může stravování probíhat formou jednotného menu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Vysoký standard ubytování, profesionální služby a sjezdovka u hotelu uspokojí i velmi náročné klienty.UBYTOVÁNÍ2 -lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi.Přistýlky jsou pevná lůžka nebo rozkládací lůžko, dle typu pokoje.CELKOVÁ KAPACITA100 lůžekSTRAVAPolopenze - snídaně i večeře bufetové stoly.Při nižší obsazenosti může stravování probíhat formou jednotného menu.DÍTĚJedno dítě do 6,9 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍHotelový bazén.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod. a večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.NEKUŘÁCKÝ HOTEL - kouření povoleno jen na místech k tomu určených.REKREAČNÍ POPLATEK0,-Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM150,-Kč/denPARKOVÁNÍ50 Kč/denPodzemní garáž 200,-Kč/den po předchozí rezervaci.Tip z okolí
Z Fichtelbergu, saského Olympu, přes zdevastovaný Klínovec na Boží Dar Všechny tři jmenované lokality mají svůj rekord. Fichtelberg je nejvyšší horou Saska, Klínovec nejvýše položeným parkovištěm u nás a Boží Dar je přece boží. Nese status nejvýše položeného města ve střední Evropě. Na Fichtelberg (1213 m) vede nejstarší lanová dráha Německu, je kabinková.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.