Pytloun Grand Hotel Imperial

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jizerské hory, Liberec
Ubytování Grand Hotel Imperial
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně - bufetovým způsobem. Večeře i obědy v restauracích.

Popis ubytování

PolohaPytloun Grand Hotel Imperial **** se nachází v centru Liberce, v blízkosti autobusového i vlakového nádraží a obchodního centra Forum, pouhých 5 minut od terminálu linek MHD i stanoviště taxi. Vybavením a službami navazuje na prvorepublikovou tradici vstřícnosti k hostům. Nejvyšší možný komfort zajišťují moderní technologie.VybaveníModerní technologie hostům v maximální možné míře usnadní pobyt přes ovládání pokojových prvků pomocí chytrých telefonů po hladký check-out s možností okamžitého hodnocení využitých služeb. Dvě restaurace česká tradiční kuchyně a mezinárodní kuchyně, Lobby bar s krbem a knihovnou 24 hodin k dispozici, Caffe Imperial, otevřená kuchyně, velký kout pro děti. Výtah.UbytováníHotelové pokoje nabízejí jak vysoký standard na úrovni Superior a Deluxe tak i to nejlepší ze soudobého českého interiérového designu od návrhářů zvučných jmen v pokojích Superior Design Deluxe. Vybavení pokojů: klimatizace, minibar, sejf na laptop, pracovní stůl, SAT TV, rádio, telefon, WC, bidet, vana se sparkling systémem, toaletní potřeby, žehlička a žehlící potřeby, fén, osobní váha, župan, sušák na prádlo, kávovar, tablet Samsung 100% zatemnění, Wi-Fi, bezhlučné elektrické ovládání závěsů, podsvícení LED dle vlastní volby, designový nábytek, zvuková izolace.Tipy pro správnou volbu- hotel po rekonstrukci- využití prvků moderní technologie- ideální místo pro výlety do okolí Liberce

Popis lokality ubytování

Popis destinaceCHKO Jizerské hory vznikla v roce 1967 na rozloze 366 km2 a má 14 přírodních rezervací, 6 přírodních památek, 5 přechodně chráněných ploch a 4 naučné stezky. Jizerské hory jsou nejseverněji položeným pohořím České republiky. Nejvyšší hora Wysoka kopa (1 127 m) leží na polském území, nejvyšším vrcholem u nás je Smrk (1 124 m). Jizerské hory navazují na Lužické hory a Frýdlantskou pahorkatinu. Nachází se zde jeden z nejkrásnějších lyžařských běžeckých areálů v Čechách se sítí více jak 80 km udržovaných stop. Jizerské hory jsou dějištěm našeho nejmasovějšího lyžařského závodu – Jizerské padesátky.StřediskaSki areál Bedřichov
Je jedním z nejvýznamnějších center zimní rekreace. Několik vleků, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, občerstvení, večerní lyžování, technické zasněžování, parkování. Nadmořská výška 700 – 800 m n. m. V horském městečku je bowling a řada restaurací.

Tanvaldský Špičák
Největší lyžařský areál s lanovkou v nadmořské výšce 560 – 800 m n. m., technické zasněžování, 6 km sjezdových tratí,večerní lyžování. Lyžařská škola, pro začátečníky i náročné, snowboardisty, půjčovny lyžařského vybavení, velká parkoviště.

Ski areál Severák
Je ideální pro rodiny s dětmi a začátečníky i snowboardisty, přímo u Jizerské magistrály. Areál je vybaven zasněžovacím systémem. Janov nad Nisou je oblíbené horské středisko, dobré podmínky pro běžkaře, na sjezd je nutné dojet do Bedřichova nebo k lyžařskému středisku Severák – Loučky. Bobová dráha.

Desná - Černá Říčka
Nachází se směrem na Souš, 2 vleky, 1 dětský provazový, večerní lyžování. Možnost napojení na Jizerskou lyžařskou magistrálu. Menší rodinné lyžování.

Kořenov – Dolní Rejdice – Panorama
Oblíbené středisko na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Dvousedačková lanovka, 2 tyčkové vleky, večerní lyžování, umělé zasněžování, půjčovna lyžařského vybavení, možnost napojení na Jizerskou lyžařskou magistrálu, U- rampa, snowpark.

Kořenov – Příchovice
Lyžařský vlek Bavorák, půjčovna lyžařského vybavení, večerní lyžování. Lyžařský vlek Polubný - Sokol, zasněžování.

Kořenov – Mýtiny
Večerní lyžování, lyžařský vlek Pod Štěpánkou, lyžařská škola a lyžařský vlek U Čápa.

Josefův Důl
Celkem 3 areály – Bukovka, Lucifer a Jatka, 5 vleků, 1 dětský. Délka 250 m - 750 m). Lyžařská škola, parkování, večerní lyžování, možnost napojení na Jizerskou magistrálu. Areál Lesana nabízí upravené běžecké tratě v délce 500 m až 5 km), z toho je cca 800 m osvětlených.

Paseky nad Jizerou
Na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v nadmořské výšce 620-860 m n.m. Lyžařský vlek Pizár a Paseky – půjčovny. Na lyžařské vleky navazují běžecké okruhy okolo Štěpánky a dále na Krkonošskou lyžařskou cestu.

Vysoké nad Jizerou – Šachty
Na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Areál Šachty – 3 lyžařské vleky, 6 sjezdové, půjčovna lyží a vybavení, večerní lyžování, provázkové vleky pro děti.

Ještěd - Liberec
Ski areál Ještěd je moderní lyžařské středisko v dosahu liberecké městské dopravy s vynikající dopravní dostupností. 2 čtyřsedačkové lanovky, 1 dvousedačková, 1 kabinková na vrchol Ještědu a 5 lyžařských vleků, pro začátečníky – cvičné louky. Sjezdovky všech stupňů obtížností. Běžecký okruh ve Vesci.

Obří Sud – Javorník
Pohodový areál pro rodiny, pro začátečníky lyžování, nenáročné, večerní provoz. Dostupný z dálnice na Liberec u obce Jeřmanice.

Lyžařský areál Jedlová
Největší lyžařské centrum v Lužických horách, 2 vleky (Jedlová a Mezičky), občerstvení, parkování, běžecké tratě.

Lyžařský areál Horní Podluží
V nadmořské výšce cca 550 m, umělé zasněžování, snowpark, 2 vleky, parkování, večerní osvětlení, občerstvení.

Lyžařský areál Polevsko
V nadmořské výšce cca 550 m, 1 vlek a 1 provazový vlek pro děti.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.