Ráj - Skokovy

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Český ráj, Žďár
Název ubytování Ráj - Skokovy
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Penzion Ráj leží na Zlaté stezce Českého Ráje, na velice klidném místě mimo hlavni komunikace, cca 8 km od města Turnov. Ideální místo jak pro relaxaci, tak pro turistiku, cykloturistiku a sportovní vyžití.

VYBAVENÍ
Restaurace s barem, salónek, klubovna (šipky, kulečník, společenské hry, TV, knihy, časopisy), dětský koutek, zahradní posezení s kioskem, grilem a udírnou a dětským hřištěm, parkoviště, úschova kol.Tenisové kurty 50 m od penzionu.

PŘÍJEZD VLAKEM
Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
zastávka Žehrov 800 m.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Autem od Turnova směr Mladá Boleslav po E65, po cca 6 km sjezd směr Žďár, cca 3 km Skokovy.Od Mladé Boleslavi po silnici č. 16, pak silnice č. 279, po 9 km Skokovy po pravé straně.Od Jičína po silnici č. 16, Sobotka, Horní Bousov, zde na silnici č. 279, po 9 km Skokovy po pravé straně.

Popis stravování

STRAVA REKREAČNÍ POBYTPolopenze - snídaně jednotné menu, večeře výběr ze 2 menu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Klidné místo, vhodné pro poznávání Českého ráje.UBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, TVCELKOVÁ KAPACITA36 lůžekSTRAVAREKREAČNÍ POBYTPolopenze - snídaně jednotné menu, večeře výběr ze 2 menu.DÍTĚJedno dítě do 3,9 let na přistýlce s polopenzí zdarma.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍPřírodní rybník Žehrov - cca 1 km, rybník Kacanovy - cca 3 km.Krytý bazén a koupaliště v Turnově 10 km.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 13.00 do 18.00 hod a večeří v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.Penzion je nekuřácký, možnost kouření v restauraci.REKREAČNÍ POPLATEK12,-Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM100,-Kč/denPARKOVÁNÍZdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

SENIOR PLUS )od 55 let) 8 dní/7nocí, nástupní den neděle V termínu 30.04. - 30.06. a 01.09. - 20.11.16- 7x ubytování s polopenzí- 5x obědový balíček- 5x káva nebo čajNA TENTO POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU SLEVU!!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.