Rampušák - Rokytnice v Orlických horách

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Orlické hory, Rokytnice v Orlických horách
Název ubytování Rampušák - Rokytnice v Orlických horách
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 840 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Rodinný penzion se nachází na náměstí horského městečka, 17 km východně od Rychnova nad Kněžnou. Rokytnice je vstupní branou do Orlických hor a východiskem do středisek zimních sportů. V okolí mnoho tras pro pěší turistiku i cykloturistiku. V blízkosti půjčovna terénních kár a koloběžek, tenisové kurty (200 m), nové dětské hřiště (300 m), lanový park (5 km). Možnost jízdy na koni (1 km).

VYBAVENÍ
Stylová horská hospůdka s krbem, restaurace zařízená ve stylu loveckého salonku se sbírkou trofejí, Wi-Fi internet v celém objektu, posezení na venkovní zahrádce, úschovna lyží a kol, parkoviště. V celém penzionu včetně restaurace se nekouří.

PŘÍJEZD VLAKEM
Do Rokytnice v Orlických horách (300 m).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Do Rokytnice v Orlických horách (300 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Po trase Praha - Hradec Králové - Rychnov nad Kněžnou - Rokytnice v Orlických horách. Penzion se nachází na náměstí T.G. Masaryka. Vzdálenost: z Prahy cca 168 km, z Brna: cca 140 km, z Ostravy: cca 202 km.

Popis stravování

STRAVA Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (polévka a výběr ze 2 jídel) a obědů na místě.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč penzion RAMPUŠÁK• rodinná atmosféra• u pobytů od 4 nocí jsou večeře ZDARMA• zvýhodněné pobyty pro osoby od 50 letUBYTOVÁNÍ2 až 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, Wi-Fi internet.Ubytování je v patře (cca 15 schodů).Neobsazené lůžko se platí jenom v případě 1 osoby na pokoji. Ubytování je v 1. patře - cca 15 schodů.CELKOVÁ KAPACITA30 lůžek (11 pokojů)STRAVASnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (polévka a výběr ze 2 jídel) a obědů na místě.DÍTĚJedno dítě do 4,99 let na lůžku s dospělým nebo případně v postýlce má pobyt se stravou ZDARMA - v doprovodu 2 plně platících osob!LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍKoupaliště s tobogány v Žamberku (12 km).POZNÁMKAV celém penzionu včetně restaurace se nekouří.Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod. v den příjezdu a snídaní od 8:00 do 10:00 hod. druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK10,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM50,- Kč/denPARKOVÁNÍNa náměstí na vyhrazených parkovištích - zdarma.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

Projekt DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje:• SLEVA 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí) • SLEVA 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí)• večeře zdarma • odpolední káva nebo čaj zdarma • pobyt se psem bez poplatku • příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje • zdarma rekreační poplatekProjekt neplatí v termínech: Vánoce 19.12. - 26.12.2015, 1.1. - 13.3.2016 a 26.6. - 28.8.2016.NA TENTO POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU DALŠÍ SLEVU!!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.