Spa Hotel Felicitas

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Poděbrady
Ubytování Spa Hotel Felicitas
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1hotel s moderním rehabilitačním centremVýhody nabídky 2přímo na lázeňské kolonáděVýhody nabídky 3pěkný bazén a whirlpoolVýhody nabídky 4bohatá nabídka speciálních masážíStřediskoPoděbradyPolohaPřímo v srdci Poděbrad na pěší kolonádě naproti centrální fontáně.KoupáníKoupaliště Jezero, hotelový bazén.Nabídka programůMINI
2 noci,  polopenze
program:1x lékařská konzultace, 1x uhličitá koupel v Poděbradce, 1x částečná aroma masáž, 1x rašelinový obklad, pitná kúra minerální voda Poděbradka, zapůjčení županu a denně volný vstup do hotelového bazénu ve vypsaných termínech, relax zóna ve wellness centru, zapůjčení županu, welcome drink.
FELICITAS
2 noci, polopenze
program: 1x lékařská konzultace, 1x přísadová koupel, 1x částečná aroma masáž, 1x rašelinový obklad, 1x masážní lůžko – hydrojet, pitná kúra minerální voda Poděbradka, zapůjčení županu a denně volný vstup do hotelového bazénu ve vypsaných termínech, relax zóna v novém wellness centru, zapůjčení županu, welcome drink.
RELAXAČNÍ POBYT WELLNESS
3 noci, polopenze
program: welcome drink, pitná kúra Poděbradka,
1x rašelinová koupel, 1x částečná ruční masáž, 1x osvěžující citrusová koupel v měděné vaně, 1x vonný parafínový zábal na ruce, 1x masážní lůžko Hydrojet, volný vstup do hotelového bazénuve vypsaných časech, 1x vstup do saunového světa, zapůjčení županu.
POMERANČOVÝ SEN
3 noci, polopenze
program: welcome drink, 1x lékařská konzultace, 1x Pomerančový sen (peeling, zábal a částečná masáž), 1x přísadová koupel, 1x vonný parafínový zábal na ruce, 1x masážní lůžko – hydrojet, 1x sametový zábal na chodidla, pitná kúra minerální voda Poděbradka, zapůjčení županu, denně volný vstup do hotelového bazénuve vypsaných časech.
SPA DE LUXE - OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK
5 nocí,  polopenze
program: welcome drink, 1x lékařská konzultace, 1x masáž se zábalem (75 minut), 1x masáž se zábalem (55 minut), 1x osvěžujícícitrusová koupel, 1x parafínový zábal na ruce, 1x částečná masáž, 1x masážní lůžko Hydrojet, 1x rehabilitační cvičení v bazénu, pitná kúra minerální voda Poděbradka, denně volný vstup do hotelového bazénuve vypsaných časech.
LÁZEŇSKÝ POBYT VITAL
(na vyžádání)
minimální doba pobytu 6 nocí, plná penze dvě procedury denně včetně vstupní prohlídky (pondělí - sobota) dle doporučení lékaře, vstupní lékařská prohlídka, volný vstup do bazénu ve vypsaných časech, během pobytu k dispozici župan.POBYT POHLAZENÍ VAŠICH ZAD 2 noci, polopenze, 1x lékařská konzultace, 1x rašelinový obklad zad, částečná klasická masáž 50 minut, 1x částečná aroma masáž, 1x uvolňující rašelinová koupel. Welcome drink, župan, volný vstup do bazénu ve vypsaných časech.UpozorněníNa vyžádání je možné zajistit pokoje s klimatizací a výhledem do parku. Tento typ pokojů je zpoplatněn.Dětská cenaDěti do 3 let bez nároku na služby jsou zdarma. Dětská postýlka za poplatek 150,- CZK/noc.
Ostatní dětské ceny u prodejce.StravaPolopenze - snídaně i večeře formou bufetu (oběd- výběr z tříchodového menu + salátový bufet).
Pramen minerální vody Poděbradky volně přístupný v hotelové recepci.InformaceInformace: Během všech pobytů volný vstup do hotelového bazénu ve vypsaných časech. Župan k dispozici bez poplatku. Lázeňský poplatek - je zahrnut v ceně pobytu.Ubytování od 14.00 hod., ukončení pobytů do 11.00 hod. V případě prodloužení pobytu (pozdějšího odjezdu) je účtován poplatek.
Parkování na hotelovém parkovišti 50,- CZK/nocnebo v garáži za poplatek 150,- CZK/noc.
Pes - po dohodě za poplatek 300,- CZK/noc.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.