Spa & Wellness Hotel Alexandria

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Luhačovice
Ubytování Spa & Wellness Hotel Alexandria
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 7 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

StřediskoLuhačovicePolohaNachází se přímo v centru lázeňského města a po rozsáhlé a nákladné rekonstrukci navazuje na svou tradici stylového a noblesního hotelu v Luhačovicích. Dvě propojené budovy – dva světy. To je luxusní hotelový komplex Alexandria. Hlavní budova nabízí pokoje ve stylu 30. let minulého stol. Nová, moderní hotelová část reprezentuje současnou generaci nejmodernějších evropských lázní. Dvě podlaží wellness centra jsou velkoryse řešena ve stylu starořímských lázní. Obě patra jsou propojena prosklenným panoramatickým výtahem.VybaveníK dispozici je stylová Francouzská restaurace, noční klub s atmosférou první republiky, největší a nejmodernější hotelové wellness centrum v Luhačovicích – v rámci ubytování lze volně využívat bazén s protiproudem, masážními tryskami a masážní hlavicí, whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna) ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny, fitness. Z tradičních lázeňských procedur jsou nabízeny minerální koupele v přírodní léčivé uhličité vodě, hydromasáže a uvolňující masáže. K dispozici je centrum Beauté-individuální péče o krásu obličeje i těla, relaxační zóny s lehátky a tichou hudbou, orientální procedury. V letních měsících lze využít ke slunění venkovní relaxační terasu.Ubytováníjedno a dvoulůžkové pokoje s koupelnou -SAT/TV, WI-FI, telefon,minibar, sejf,fén, župan, některé pokoje s klimatizací.Nabídka programůNabídka programů 2019:
RELAXAČNÍ POBYT 2019 - nejoblíbenější
7 nocí (neděle-neděle), polopenze, program: 1x přírodní uhličitá koupel 15 min, 1x perličková koupel s přísadou vonné esence 20 min, 1x hydromasážní koupel 20 min, 1x masáž klasická částečná 25 min., 1x masáž aromaterapeutickým olejem dle výběru částečná 25 min, 1x rašelinový obklad zad 20 min, 5x inhalace přírodní minerální vody 15 min, volný vstup do wellness - bazén, Whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět ( laconium, parní bylinková a solná lázeň, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna), relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny, volný vstup do fitness centra, zapůjčení županu, hotelové pantofle, wifi připojení na pokoji zdarma, denně pitná kúra minerálních vod.
TOP PRO KAŽDÝ VĚK 2019
7 nocí (neděle-neděle), polopenze,
program: 1x přírodní uhličitá koupel 15 min, 1x perličková koupel s vonnou přísadou 20 min, 1x masáž klasická částečná 25 min., 1x masáž aromaterapeutickým olejem dle výběru 25 min, 1x rašelinový obklad zad 20 min, volný vstup do wellness - bazén, Whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět ( laconium, parní bylinková a solná lázeň, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna), relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny, volný vstup do fitness centra, zapůjčení županu, hotelové pantofle, wifi připojení na pokoji zdarma, denně pitná kúra minerálních vod.
Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ 2019
7 nocí (neděle – neděle), polopenze,
program: 5x wellness procedura (25 min) dle vlastního výběru, volný vstup do wellness - bazén, Whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět ( laconium, parní bylinková a solná lázeň, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna), relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny, volný vstup do fitness centra, zapůjčení županu, hotelové pantofle, wifi připojení na pokoji zdarma, denně pitná kúra minerálních vod.
Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
RELAX & WELLNESS 2019
4 noci (neděle- čtvrtek), 5 lázeňských procedur, polopenze
program: 1x přírodní uhličitá koupel ( 15 min), 1x relaxační bublinková koupel (15 min), 1x masáž aromaterapeutickým olejem dle vlastního výběru (25 min),, 1x masáž klasická (částečná 25 min), 1x rašelinový obklad zad (20 min), volný vstup do wellness a fitness centra, zapůjčení županu, hotelové pantofle, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod. Záměna procedur v rámci balíčku není možná.
PRODLOUŽENÝ VÍKEND 2019
3 noci (čtvrtek - neděle), 3 lázeňské procedury, polopenze
program: 1x relaxační bublinková koupel (15 min), 1x masáž aromaterapeutickým olejem dle vlastního výběru (25 min), 1x rašelinový obklad zad (20 min), volný vstup do wellness a fitness centra, zapůjčení županu, hotelové pantofle, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod. Záměna procedur v rámci balíčku není možná. Nástup na pobyt není možný v pátek a v sobotu.
VÍKEND EXKLUZIV 2019
3 noci (čtvrtek - neděle), 3 lázeňské procedury, polopenze (2x večeře formou bufetu a nápoj, 1x slavnostní večeře ve Francouzské restauraci, 1x láhev vína a ovoce na pokoji v den příjezdu
program: 1x obličejový spa rituál 50 min pro dámy nebo 1x relaxační masáž celková 50 min pro pány,1x Rasul - orientální parní lázeň s očistnou kúrou 25 min, 1x hydromasážní koupel s barevnou terapií 20 min, 1x masáž aromaterapeutickým olejem dle vlastního výběru 25 min, 2x rašelinový obklad zad 20 min, volný vstup do wellness a fitness centra, zapůjčení županu, hotelové pantofle, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod. Záměna procedur v rámci balíčku není možná. Nástup na pobyt není možný v pátek a v sobotu.
Léčebné procedury jsou rozděleny na velké a malé. Z důvodu zátěže organismu je ordinována denně 1 velká
procedura a 2 malé procedury.
* velké procedury (např. uhličité koupele-max. 2 týdně, koupele s přísadami, hydromasáže, rašelinové obklady-max.2 týdně)
* malé procedury (např. koupele perličkové, vířivé, nožní, masáže klasické nebo éterickým olejem, parafínové obklady, inhalace, oxygenoterapie, aromaterapie).Stravapolopenze – snídaně i večeře formou bufetu v hotelové restauraci, oběd výběrem v místě a la carte ve Francouzské restauraciInformaceInformace: Parkování - kryté parkoviště cca 100 m od hotelu – za poplatek. V lázeňských hotelech a penzionech není dovoleno kouřit, vyjma předem stanovených míst. Pobyty nejsou určeny dětem do 12 let. Starší děti 12-ti let mohou využívat služeb wellness centra pouze v doprovodu dospělé osoby. Na pobyty dětí se nevztahují žádné slevy. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Nástup na pobyt od 14 hod (polopenze), od 11 hod (plná penze). Uvolnění pokoje poslední den do 9 hod. Pobyt se psem není možný.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.