Varnsdorf, P256 - Víkendový pobyt na kole I bez

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Lužické hory, Varnsdorf
Název ubytování Varnsdorf, P256 - Víkendový pobyt na kole I bez
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 440 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Stylově zrekonstruovaný rodinný penzion se nachází v klidné části Varnsdorfu, nabízí hostům domácí prostředí, příjemnou atmosféru, pohodu a relaxaci spojenou s širokými možnostmi aktivního využití volného času v každém ročním období.
Tip na výlety: město Varnsdorf, řada okolních měst a obcí Lužických hor, Českého Švýcarska či Horní Lužice v Německu (Tolštejn (Kavčí hrad), Chřibská, Chřibský hrádek (Dolní Karlštejn), Skalní hrad – Kyjovský hrádek (Horní Karlštejn), Jeskyně víl a Vlčí deska, Jedlová).
V zimě jsou zde možnosti sjezdového a běžeckého lyžování, snowboardingu a sáňkování (Jiřetín pod Jedlovou, Horní Podluží, Polevsko, Luž-Horní Světlá, Waltersdorf).

Vybavení a služby: Bar, prostorná společenská místnost s krbovými kamny, venkovní terasa s posezením, relaxační masáže (po předchozí domluvě, nutno nahlásit dostatečně včas) – základní masáže, lávové kameny, reflexní, shiatsu, čokoládové a medové masáže, finská sauna (6-8 osob), venkovní plavecký bazén s protiproudem (17m), travnatý pozemek s malým umělým jezírkem, dětské hřiště, trampolína, venkovní posezení s grilem a ohništěm, půjčovna jízdních kol, parkoviště.

Popis stravování

snídaně formou švédského stolu. Večerní čas si lze zpříjemnit v malé vinárně se stropním klenutím či posezením u krbových kamen. Obědy či večeře dle vašeho přání zajišťujeme přes nedalekou restauraci.

Popis ubytování

Hlavní budova 2 až 4 lůžkové prostorné pokoje - koupelna, sprchový kout a WC, TV-SAT, internetová přípojka. Ve Stodole jeden bezbariérový pokoj pro 2 osoby a 2 veliké apartmány s kuchyní pro 5-6 osob.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.