Velké Karlovice, P261 Víkendový pobyt

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika
Název ubytování Velké Karlovice, P261 Víkendový pobyt
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 140 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Obec Velké Karlovice leží v podhůří Javorníků a Beskyd. Svou rozlohou patří mezi největší obce České republiky. Přírodními krásami, vybavením a pohostinností se řadí mezi známá střediska lyžařského i turistického ruchu. Zde se můžete zhluboka nadechnout, protože pohoří Javorníků obdrželo statut klimatických lázní.
Nově vybudovaný penzion byl uveden do provozu v prosinci 2010. V místě jsou dobré podmínky pro pěší turistiku, sběr lesních plodů, zdravotní procházky. V okolí nové cyklostezky, rybolov v nedalekém jezeře.
Služby: venkovní ohniště, hřiště na nohejbal, trampolína a houpačky, kuželky, WIFI připojení. Koupání (1,5 km) v nově zrekonstruovaném obecním koupališti se solárním ohřevem. Vlastní lyžařský vlek Tatra Poma o délce 350 m (s večerním lyžováním), který je vzdálen pouhých 30 m od penzionu, je uměle zasněžovaná a upravovaná sjezdovka, ideální pro rodiny s dětmi. Po lyžovačce a radovánkách venku se můžete zrelaxovat v sauně, posedět ve stylovém baru, či u plápolajícího krbu, děti se unaví v herně.

Samozřejmostí je bezplatné parkoviště hned u penzionu.
Možnost i týdenních pobytů za zvýhodněnou cenu.

Popis stravování

Vlastní kuchyně s domácí stravou s možností různých druhů diet.

Popis ubytování

2-3lůžkové pokoje s možností přistýlky, sociální zařízení, TV, rádio, lednička.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.