Wellness Hotel Babylon

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jizerské hory - Liberec, Prg
Ubytování Wellness Hotel Babylon
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 724 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: animační klub pro děti (3–12 let). Dětská postýlka do 2 let cca 200 Kč/noc (rezervace v CK).

Popis stravování

Stravování: snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů.

Popis ubytování

USPzábava pro celou rodinu

aquapark s populárně-naučnými aktivitami a wellness centremPopis hoteluZábava pro celou rodinu. Aquapark s populárně-naučnými aktivitami a wellness centrem.Vybavení407 pokojů, lobby bar, několik restaurací, výtahy. V centru Babylon nákupní pasáž: městečko s různými uličkami, kavárna Královská zahrada, samoobslužná restaurace Jizerka, snackbar Mexiko, Staročeská rychta.Ubytování (A)Dvoulůžkové pokoje (A2A/B2A/C2A): trezor, telefon, sat. TV, rádio, sprcha a WC. Některé s klimatizací.
Jednolůžkové pokoje (A1A/B1A/C1A): stejné vybavení jako A2A.
Třílůžkové pokoje (A2B/A3B/B2B/B3B): cca 42 m2, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 ložnice nebo 2 dvoulůžkové pokoje vedle sebe. Stejné vybavení jako A2A.
Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C/B2C/B3C/B4C): cca 30 m2, stejné vybavení jako A2A.
Pokoje typu C (C2A/C1A) pouze pro dospělé.Sport/aktivityrozsáhlý volnočasový, převážně zastřešený objekt s lunaparkem ve staročeském stylu se skákacím hradem, trampolínou, houpačkami, 18jamkovým indoor golfem, kolotoči. Za poplatek 4D kino, zrcadlové bludiště, kyberprostor, autodrom, laserová střelnice, rodeo, herna s video simulacemi, stolní fotbálek, biliar, bowling. IQ park: interaktivní zábavní a vzdělávací centrum pro školáky a dospělé. IQ-Landia: interaktivní populárně-naučné centrum pro malé i velké vědce. Planetárium.InternetWiFi v některých částech hotelu zdarma.Wellnessaquapark: 5000 m2 s mnoha bazény (relaxačními, dětskými). Wellness ve stylu antických lázní s oxygentherapií, laconiem (55-65°C), thepidariem (39°C), saunami 80-120°C), ochlazovacím bazénkem, vířivkou, římskou parní lázní, inhalacemi, Kneippovou lázní. Wellness v hotelu (pouze pro dospělé): velká sauna, vířivka, Kneippova koupel, relaxační místnost, sauna bar. Každé pondělí 17–19 h. pouze pro dámy. Za poplatek kosmetické studio, masáže, hammam, manikúra, pedikúra, Africana Club.Další výhodypokoje typu A (A2A/A1A/A2B/A3B/A2C/A3C/A4C): 20% sleva na vstup do aquaparku, IQ-Landie, IQ-Parku, lunaparku a wellness v hotelu.
Pokoje typu B (B2A/B1A/B2B/B3B/B2C/B3C/B4C): zdarma vstup do aquaparku s laser show, saunovým světem v rámci aquaparku, zdarma vstup do IQ-Parku, IQ-Landia, lunaparku, indoor zážitkového golfu, ZOO Liberec. 20% sleva do hotelového wellness.
Pokoje typu C (C2A/C1A): zdarma vstup do wellness v hotelu. 20% sleva na vstup do aquaparku, IQ-Landia, IQ-Parku a lunaparku. Zdarma vstup do ZOO Liberec.Infoparkování: parkoviště cca 150 Kč/den; domácí zvíře: cca 300 Kč/den (rezervace v CK, pro hosty nad 50 let zdarma); příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.Ušetřete (A)Sleva za včasnou rezervaci: 5% sleva při rezervaci min. 60 dní před pobytem.
Výhodný termín: 3+1 zdarma/4+1 zdarma/6+1 zdarma/11+3 zdarma po celou sezonu.Dětská sleva (A)A2B/B2B: 2 dosp.+ 1 dítě (2-12,99 let) 100 %. A2C/B2C: 2 dosp. + 2 děti (2-12,99 let) 100 % na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohahistorické centrum města Liberec cca 500 m, v blízkosti ZOO, botanická zahrada, in-line stezky a cyklo stezky. Bary a restaurace v místě, obchody cca 500 m.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.