Wellness Hotel Babylon

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jizerské hory - Liberec, Prg
Ubytování Wellness Hotel Babylon
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 828 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: animační klub pro děti (3-12 let) - bez stravování a hlídání. Dětská postýlka do 2 let zdarma (rezervace v CK).

Popis stravování

Stravování: snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Večeře formou bufetových stolů.

Popis ubytování

USPzábava pro celou rodinu

aquapark s populárně-naučnými aktivitami a wellness centremPopis hoteluZábava pro celou rodinu. Aquapark s populárně-naučnými aktivitami a wellness centrem.Vybavení407 pokojů, lobby bar, několik restaurací, výtahy. V centru Babylon nákupní pasáž: městečko s různými uličkami, kavárna Královská zahrada, samoobslužná restaurace Jizerka, snackbar Mexiko, Staročeská rychta.Ubytování (A)Dvoulůžkové pokoje (A2A/B2A/C2A): trezor, telefon, sat. TV, rádio, sprcha a WC. Některé s klimatizací.
Třílůžkové pokoje (A3A/B3A): stejné vybavení jako A2A.
Jednolůžkové pokoje (A1A/B1A/C1A): stejné vybavení jako A2A.
Rodinné pokoje (A2B/B2B): cca 42 m2, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 ložnice nebo 2 dvoulůžkové pokoje vedle sebe. Stejné vybavení jako A2A.Sport/aktivityrozsáhlý volnočasový, převážně zastřešený objekt s lunaparkem ve staročeském stylu se skákacím hradem, trampolínou, houpačkami, 18jamkovým indoor golfem, kolotoči. Za poplatek 4D kino, zrcadlové bludiště, kyberprostor, autodrom, laserová střelnice, rodeo, herna s video simulacemi, stolní fotbálek, biliar, bowling. IQ park: interaktivní zábavní a vzdělávací centrum pro školáky a dospělé. IQ-Landia: interaktivní populárně-naučné centrum pro malé i velké vědce. Za poplatek planetárium. Při rezervaci pokoje typu B (B2A/B3A/B1A/B2B) zdarma vstup do IQ-Parku, IQ-Landia, lunaparku a indoor golf.InternetWiFi v některých částech hotelu zdarma.Wellnessaquapark: 5000 m2 s mnoha bazény (relaxačními, dětskými). Wellness ve stylu antických lázní s oxygentherapií, laconiem (55-65°C), thepidariem (39°C), saunami 80-120°C), ochlazovacím bazénkem, vířivkou, římskou parní lázní, inhalacemi, Kneippovou lázní. Vstup zdarma při rezervaci pokojů typu B (B2A/B3A/B1A/B2B), jinak za poplatek. Za poplatek wellness v hotelu (pouze pro dospělé, zdarma při rezervaci pokojů typu C2A, C1A): velká sauna, vířivka, Kneippova koupel, relaxační místnost, sauna bar. Každé pondělí 17-19.00 h. pouze pro dámy. Za poplatek kosmetické studio, masáže, hammam, manikúra, pedikúra, Africana Club.Další výhody20% sleva na vstup do aquaparku, IQ-Landie, IQ-Parku, lunaparku, a wellness v hotelu. Při rezervaci pokoje typu B (B2A/B3A/B1A/B4A/B4B) zdarma vstup do aquaparku s laser show, saunovým světem v rámci aquaparku, zdarma vstup do IQ-Parku, IQ-Landia, lunaparku a indoor golfu. Při rezervaci pokojů typu C (C2A, C1A) zdarma vstup do wellness v hotelu. Při příjezdu 2 láhve vody v lednici zdarma. Za poplatek možnost vyžádat další obsah do lednice.Infoparkování: parkoviště cca 150 Kč/den; domácí zvíře: cca 300 Kč/den (pro hosty nad 50 let zdarma), rezervace v CK; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.Ušetřete (A)Sleva za včasnou rezervaci: 5% sleva při rezervaci více než 60 dní před termínem pobytu. Výhodný termín: 4=3/14=11/5=4/7=6 po celou sezonu.Dětská sleva (A)A1A/B1A: 1 dosp.+ 1 dítě (2-11,99 let) 100% na přistýlce. A2A/B2A: 1 dosp.+ 1 dítě (2-11,99 let) 100%. A2B/B2B: 2 dosp. + 2 děti (2-2,99 let) 100%, (3-11,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Popis lokality ubytování

Polohahistorické centrum města Liberec cca 500 m, v blízkosti ZOO, botanická zahrada, in-line stezky a cyklo stezky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.