Zlatá hvězda Wellness víkend s konopím

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jihočeský kraj, Třeboň
Název ubytování Zlatá hvězda Wellness víkend s konopím
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 4 230 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisRenesanční hotel Zlatá hvězda se nachází v centru na náměstí historického města Třeboň, přibližně 140 km od Prahy a 140 km od Vídně.
Toto lázeňské jihočeské městečko Vás zve k prožití několika nezapomenutelných, ze stereotypu běžného života vytržených, dní.
Třeboňsko je díky své rovinaté krajině, jako stvořené pro vyjížďky na kole. Najdete zde velké množství cyklostezek, naučných tras a památek.Služby v hoteluModerní wellness centrum, přímo v hotelu nabízí svým hostům k zpestření svého pobytu v Třeboni. Recepce hotelu, restaurace s letní zahrádkou.UbytováníHotel je situován do renesančního stylu a většina pokojů nabízí hostům výhled na historické náměstí v Třeboni.
1 a 2-lůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, Wi-Fi připojením na internet (zdarma)
TV, trezorem, minibaremCena na osobu zahrnuje3 x ubytování se snídaní, 3 x večeře výběrem z pokrmů s konopím, 1 x víno Kerner s přídavkem konopí, 1 x konopné uvolnění (konopná koupel, peeling, masáž konopným olejem).Cena nezahrnujepobytová taxa 15,- Kč/osoba a nocTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.