Velikonoční ostrov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chile
Typ ubytování Ubytování hotelového typu
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 41 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nejosamělejší obydlené místo na světě, sopečný ostrov, který sám sebe nazývá "Pupkem světa". Prohlídka kráterů Orongo a Rano Raraku i známých soch moai je "povinná" a nebojte se - na koupání v teplém Pacifiku si také čas najdeme.Upozornění:Mezinárodní letenka Praha–Santiago de Chile–Praha ve výši 32 000 Kč není zahrnuta v ceně této části trilogie. Pro leteckou cestu z Prahy připočtěte na začátek zájezdu jeden den. U termínu 25-862-704 je letenka v ceně zájezdu.Průvodce:Jiří Holub, Iva Faltová - specialisté na Latinskou Ameriku
.Poznámka:Zájezd je samostatně neprodejný. Pouze v kombinaci se zájezdem Národní parky Patagonie. V případě zájmu o zájezd pouze na Velikonoční ostrov nás kontaktujte. Termín 25-862-704 lze koupit i samostatně. Delší termín z důvodu 2 dnů (na začátku a na konci programu) v Santiago de Chile. 

Popis stravování

snídaně

Program zájezdu

0. den

Cesta Praha – Santiago de Chile (v případě, že nepokračujete ze zájezdu NP Patagonie).

1. den

Přelet Santiago de Chile – Rapa Nui, pěší procházka k prvním sochám moai - plošina Ahu Tahai nedaleko hlavního městečka Hanga Roa.

2. den

Velký okruh ostrovem – výlet po plošinách s fascinujícími sochami a seznámení s historií a záhadami ostrova; návštěva kráteru Rano Raraku s přibližně 300 sochami v různém stupni opracování; koupání na pláži Anakena a návštěva Ahu Akiwi, kde se vyráběly "klobouky Pukao"; večer sledování slavností Tapati.

3. den

Malý okruh ostrovem – výlet do kráteru Oronko a obřadní vesnice; seznámení s kultem Ptačího muže, výhled na ostrovy; procházka po hraně kráteru; odpoledne koupání a večer slavnosti Tapati.

4. den

Hanga Roa – volný program s možnost návštěvy hlavního městečka; fakultativně zapůjčení kola, koně, skútru nebo objevná cesta k jeskyni Bílých panen - hodinový výlet do "zapovězené" části ostrova k nejmenší moai.

5. - 7. den

Odlet z ostrova, večerní volný program v Santiago de Chile, odlet do Prahy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.