2017 Chorvatsko - ostrov Hvar - Vrboska - hotel Adriatic - děti...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie - Splitská oblast, Hvar
Ubytování Hotel Adriatic ***
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 8 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Likidis Travel
Popis zájezdu

Hvar je jedním z nejkrásnějších středodalmatských ostrovů. Severní pobřeží je mnohem členitější než jižní, s řadou menších a větších zátok. Pohled na západ zastírají tzv. Pekelné ostrovy. Hvar je ostrov s nejvyšším počtem slunečních hodin na Jadranu. Větší města, Hvar, Stari Grad, Jelsa a Vrboska, leží na pobřeží. Příznivé středozemské podnebí a bujné subtropické rostlinstvo vábí stále více hostů.
Vrboska je letovisko s malým přístavem ve střední části severního pobřeží ostrova Hvar. Leží v úzkém, hlubokém zálivu. Celkem 523 obyvatel letoviska Vrboska se živí pěstováním ovoce, oliv a fíků, vinařstvím a rybářstvím. Letovisko má všechny předpoklady k prožití poklidné rodinné dovolené. Je rámcováno borovicovým lesem, je zde několik hotelových objektů a četné soukromé domy s apartmá a pokoji k pronajmutí. V letovisku Vrboska mají hosté zajištěnou kvalitní dovolenou a četné možnosti provozování různých sportů a k rekreaci. Kromě malého přístaviště, v němž mohou kotvit menší jachty, je v letovisku také dobře vybavený přístav - marina, kde se mohou zastavit jachty a plachetnice na cestě po Jadranu. Protože má Vrboska dlouhou tradici rybářství, nezapomeňte za svého pobytu zde navštívit Rybářské muzeum.

Popis dopravy:
Vlastním autem nebo autobusem do Slitu a trajektem, široká možnost nástupních míst, informace v CK.
Odjezd vždy v pátek, návrat v neděli.

Popis stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, u večeře 1 nápoj v ceně

Popis ubytování

Poloha: hotel se nachází přímo u překrásné pláže, ve středomořské vegetaci , ca 1200 m od starého centra města.
Vybavení: hotel má restauraci, TV salón, kongresový sál, kavárnu, restauraci "a la carte", restauraci s amfiteátrem ve středomořském stylu, diskotéku, aerobic, tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště, potápěčskou školu, klub pro děti, taneční terasu s živou hudbou, internet na recepci za poplatek.

Pokoje jsou pro 2-3 osoby s vlastním sociálním zařízením, balkón nebo terasaZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.