2017 Chorvatsko - Podgora - hotel Aurora

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko
Ubytování Hotel Aurora***
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 8 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Likidis Travel
Popis zájezdu

Městečko Podgora se nachází v jižní části Střední Dalmácie. Velmi oblíbené, moderní a rušné přímořské letovisko na Makarské riviéře.

Nad městečkem se rozkládá masiv pohoří Biokovo. Je odtud vidět i poloostrov Pelješac a další ostrovy Korčula a Hvar. Podgora má krásnou palmovou promenádu a množství zeleně.


Popis dopravy:
možnost přikoupení autobusové dopravy - info o nástupních místech a ceně v CK

Popis stravování

polopenze - snídaně a večeře - bufet , zdarma nápoje .

Popis ubytování

Hotel se nachází v centru Podgory, s výhledem na městskou promenádu, která nabízí nádherný výhled na celou řadu restaurací, obchůdků se suvenýry .... Nabízí mnoho denní i noční zábavy .
Vybavení : recepce, restaurace, klimatizovaný aperitiv a a snack bar, Wi - Fi v lobby u recepce zdarma ,výtah, krytý bazén
( uzavřen od 01.07. - 01.09 . ) , bazén, sauna, parkoviště ( pro omezený počet vozů , možnost rezervace , parkování se platí na recepci ) .
Ubytování : zrekonstruované, klimatizované 2- lůžkové pokoje, možnost přistýlky, balkon s pohledem na moře nebo do parku, telefon, TV / SAT, sprcha / WC . Na pokojích s pohledem do parku není možná přistýlka.
Pláž: cca 10 m , krásné oblázkové pláže , ideální pro děti a neplavce , lehátka a slunečníky ( za poplatek ).
Sport a zábava : bohatá nabídka výlětů, příjemná procházka po promenádě - kavárny, cukrárny, snack bary, letní terasa, večerní tanec a zábava .Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.