Apartmány Adriatic

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie, Vodice
Název ubytování Apartmány Adriatic
Typ ubytování Vila
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nový apartmánový dům se nachází v klidné vilové části Vodice, v blízkosti hotelu Jadran Plavi. Svým komfortním vybavením uspokojí i náročnější klientelu. Parkovaní je zajištěno přímo u vily, možnost využití zahradního grilu.

Popis stravování

vlastní Možnost dokoupení polopenze v hotelu Jadran Plavi dospělí 2.800,- Kč/týden dítě do 12 let 1.800,- Kč/týden

Popis ubytování

VybaveníA2 - 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, vlastní sprcha, WC, TV/SAT, balkon, klimatizace v ceně (v termínu od 22.6 do 7.9)

A3 - 2-lůžková ložnice, obývací pokoj se třetím lůžkem, vybavený kuchyňský a jídelní kout, vlastní sprcha, WC,TV/SAT, balkon, klimatizace v ceně (v termínu od 22.6 do 7.9)

A4 - 2-lůžková ložnice, obýbací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, vybavený kuchyňský a jídelní kout, vlastní sprcha, WC,TV/SAT, balkon, klimatizace v ceně (v termínu od 22.6 do 7.9)Stravavlastní Možnost dokoupení polopenze v hotelu Jadran Plavi dospělí 2.800,- Kč/týden dítě do 12 let 1.800,- Kč/týdenVolný časna pláži vodní sporty – půjčovna šlapadel a loděk, motorových člunů, skútrů, tobogán, volejbalové hřiště, tenisové kurty a minigolf v blízkosti za poplatek

Popis lokality ubytování

300m od pozvolně se svažující oblázkové pláže, vhodné i pro dětiCentrum městečka 20 minut procházkou podél pobřeží nebo turistickým vláčkemZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.