Apartmány Dalmácija

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Srima, Apartmány Dalmácija
Název ubytování Apartmány Dalmácija
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmánový dům se nachází přímo u pláže, od pláže ho dělí pouze pobřežní promenáda. Vstup do moře je pozvolný, ideální i pro malé děti. Komplex se skládá ze dvou propojených, za sebou stojících budov. Do centra Vodice vede pobřežní cca 2 km dlouhá promenáda.

Nadstandardně vybavené apartmány nabízejí hostům vše pro kvalitní dovolenou. K dispozici je zahrada s bazénem se sladkou vodou pro dospělé, malý bazén pro děti, sprchy, lehátka na opalování, 2 grily s posezením, podzemní parkoviště pro auta za poplatek (výška vjezdu 2m). Lze také parkovat na ulici před domem 60HRK/den. Je možné se připojit zdarma k Wi – fi síťi, připojení na společné terase a je zdarma a většinou v omezené míře.

Popis stravování

Vlastní

Popis ubytování

Apartmány pro 4 - 6 osob. 2 ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem až pro 2osoby, ale vhodné zejména pro děti (klienti ale také musí počítat s tím, že pokud rozloží rozkládací gauč, je to na úkor místa v obývacím pokoji). Každý apartmán má klimatizaci (za příplatek a platí se na místě), vybavenou kuchyň, mikrovlnnou troubu, varnou konvici, chladničku s mrazákem, jídelní stůl, koupelnu se sprchovým koutem, WC, balkón s posezením. Většina apartmánů má boční výhled na moře. Apartmány s čelním pohledem jsou za příplatek. Supermarket a pekárna je asi 250 m od apartmánů.

Popis lokality ubytování

Srima je poklidné letovisko, oblázkové pláže, velmi pozvolný přístup do moře je zvláště vhodné pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí strávit klidnější dovolenou. Do centra Vodice vede pobřežní cca 2 km dlouhá promenáda. Jsou zde také obchody a restaurace, směnárna, supermarket

Zájezdy z naší nabídky:Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.