Apartmány Fortuna

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie - Splitská oblast, Orij
Ubytování Apartmány Fortuna
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 699 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

TIP: Nejlevnější pobyt v Chorvatsku autobusovou dopravou s odjezdem v pondělí. Jak funguje systém "apartmánů FORTUNA" naleznete v textu pod slevami.

Systém FORTUNA - apartmány nebo mobilhomy na Omišské a Makarské riviéře, v letoviscích od okolí Omiše až po Živogošće.

Letovisko a konkrétní ubytování Vám sdělíme cca 2 dny před odjezdem. Ve fotogalerii naleznete ukázkové snímky některých našich ubytovacích kapacit. U všech domů zařazených do systému FORTUNA garantujeme velmi dobrou kvalitu ubytování. Doprava luxusním autobusem je pro Vás již zahrnuta v ceně.

Omišská riviéra, rozkládající se mezi Splitskou Riviérou a Makarskou riviérou, je lemována zelenými borovými háji poskytujícími příjemný stín a omývána průzračně čistým Jaderským mořem. Směrem do vnitrozemí se pak zvedá mohutný šedobílý masív pohoří Biokovo. Jen málo míst v Chorvatsku se může pochlubit písčitými plážemi, ale Omišská riviéra mezi tato místa patří.

Makarská riviéra je oblast ve Střední Dalmácii pod monumentálními štíty pohoří Biokovo, s nímž patří k nejvýznamnějším chráněným oblastem, a to v celosvětovém měřítku. Slunečné podnebí, překrásné oblázkové pláže, křišťálově čisté moře a nádherná příroda činí z této oblasti velmi populární turistickou destinaci.

Ubytování: 2 – 6 lůžková studia, apartmány nebo mobilhomy s kuchyňkou a sociálním zařízením, ve vzdálenosti 50 - 400 metrů od moře.
Doprava: luxusními, bezpečnými a pohodlnými autobusy značky Scania a Bova s občerstvením, WiFi a WC.

Stravování: vlastní. Na vyžádání možnost dokoupení polopenze, plné penze, snídaní, obědů nebo večeří.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.